خرید لاتزیو فن توکن | فروش ارز هواداری لاتزیو LAZIO | قیمت لحظه ای

لاتزیو فن توکن

LAZIO - Lazio Fan Token
1.817تتر
0.981%

قیمت لاتزیو فن توکن

91,031تومان
(19,474)

حجم معاملات لاتزیو فن توکن

2,213,843,499تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
92,735تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
90,781تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لاتزیو فن توکن

لاتزیو فن توکن (LAZIO) یک توکن هواداری بر بستر BEP20 است که برای ایجاد انقلابی در تجربه هواداران برای همه طرفداران S.S. Lazio طراحی شده است. این توکن به طرفداران S.S. Lazio اجازه می‌دهد در نظرسنجی‌های تیمی شرکت کنند، کلکسیون‌های دیجیتالی را شکار کنند، NFT بخرند و از ویژگی‌های بازی محور که با جوایز طرفداران یا تجربیات عالی گره خورده است لذت ببرند.

توکن هواداری لاتزیو LAZIO

 

توکن هواداری تیم فوتبال ایتالیایی لاتزیو، توسط صرافی بایننس ایجاد شده و وارد بازار شده است. این توکن هواداری با نماد اختصاری LAZIO معامله می‌شود و یکی از ارزهای هواداری مهم و معروف بازار است. در حال حاضر فن توکن‌ها توسط پلتفرم Socios ایجاد می‌شوند. این توکن‌های هواداری مختلفی را برای تیم‌های ورزشی به وجود آورده است، مانند فن توکن تیم پاری سن ژرمن فرانسه یا فن توکن مسابقات ماشین رانی و UFC.

بایننس در حال افزایش فن توکن‌ها و استفاده از آنهاست. توکن‌های هواداری به هولدرهای خود امکانات بسیاری را می‌دهند. این توکن‌ها به هواداران اجازه تصمیم‌گیری در مورد تیم مورد علاقه شان یا داشتن تخفیفات مختلف می‌دهد. با خریدن فن توکن لاتزو، هواداران این تیم می‌توانند به بعضی از امکانات VIP هم دسترسی پیدا کنند و توسط تیم مورد علاقه شان شناخته شوند. بایننس به دنبال موفقیتی که از طریق صدور فن توکن‌های دیگر به دست آورده است، توانسته قراردادی 30 میلیون یورویی را با تیم لاتزو ببندد که تا دو سال اعتبار دارد.

 

تاریخچه قیمت فن توکن لاتزیو LAZIO

 

توکن هواداری لاتزیو، یک توکن با استاندارد BEP-20 روی اسمارت چین بایننس است. این توکن در پایان سال 2021 وارد بازار شد. در این زمان بازار ارزهای دیجیتال در موقعیت خوبی به سر نمی‌برد و قیمت اولیه آن 23.2 دلار بود.  توکن هواداری لاتزیو تا ماه می سال 2022 در روندی نزولی ادامه داد و در این ماه به کف قیمتی خود در 1.05 دلار رسید. لاتزیو از زمان صدور خود تاکنون زیر قیمت اولیه خود معامله می‌شود.

خرید لاتزیو فن توکن

ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لاتزیو فن توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لاتزیو فن توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لاتزیو فن توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لاتزیو فن توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لاتزیو فن توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لاتزیو فن توکن

فروش لاتزیو فن توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لاتزیو فن توکن، مقدار لاتزیو فن توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لاتزیو فن توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لاتزیو فن توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لاتزیو فن توکن

خرید و فروش لاتزیو فن توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لاتزیو فن توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لاتزیو فن توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا لاتزیو فن توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لاتزیو فن توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لاتزیو فن توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لاتزیو فن توکن

برای ذخیره لاتزیو فن توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لاتزیو فن توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لاتزیو فن توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لاتزیو فن توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لاتزیو فن توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لاتزیو فن توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لاتزیو فن توکن

قیمت لاتزیو فن توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لاتزیو فن توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لاتزیو فن توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لاتزیو فن توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لاتزیو فن توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لاتزیو فن توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لاتزیو فن توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری LAZIO کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز LAZIO را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا LAZIO بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، LAZIO بخرید.

توکن LAZIO چه کاربردهایی دارد؟

تعامل: دارندگان توکن LAZIO حق دارند در جلسات رای گیری مربوط به تعامل طرفداران در پلتفرم بایننس فن توکن شرکت کنند. اشتراک وفاداری: دارندگان توکن LAZIO می‌توانند از توکن‌های LAZIO برای اشتراک جوایز طرفداران، کلکسیون‌های دیجیتال، امتیازات وفاداری و موارد دیگر استفاده کنند. تجارت الکترونیک: رمزارز LAZIO را می توان در اکوسیستم تجارت الکترونیک آینده S.S. Lazio گنجاند و با استفاده از Binance Pay به عنوان پرداخت برای کالاها، بلیط‌های روز مسابقه، عضویت‎ها و موارد دیگر استفاده کرد. مزایا: دارندگان توکن LAZIO می توانند با تعامل با S.S. Lazio در پلتفرم هواداری بایننس، یک بار در زندگی از مزایایی خاص بهره‌مند شوند، از جمله این مزایا کالاهای امضا شده، ملاقات و احوالپرسی با یک بازیکن فوتبال یا اسطوره، تماس تلفنی یک به یک با اعضای تیم، یک جلسه تمرین با تیم اول و غیره نام برد. ویژگی‌های بازی محور: دارندگان توکن LAZIO قادر خواهند بود به چندین ویژگی مبتنی بر بازی در پلتفرم هواداری بایننس دسترسی داشته باشند. کمک مالی به تیم: دارندگان توکن LAZIO می‌توانند مستقیماً به تیم مورد علاقه خود کمک مالی کنند و نشان اثبات وفاداری دریافت کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری LAZIO کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا لاتزیو فن توکن (LAZIO) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، لاتزیو فن توکن (LAZIO) بخرید.

زمان دریافت لاتزیو فن توکن (LAZIO) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال لاتزیو فن توکن (LAZIO) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، لاتزیو فن توکن (LAZIO) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز لاتزیو فن توکن (LAZIO) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت لاتزیو فن توکن (LAZIO) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت لاتزیو فن توکن (LAZIO) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت لاتزیو فن توکن (LAZIO) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

رمز ارزهای مشابه لاتزیو فن توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه لاتزیو فن توکن دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023