خرید ارز دیجیتال لاواندوس | فروش ارز دیجیتال Lavandos | قیمت لحظه‌ای LAVE

لاواندوس

LAVE - Lavandos
0.000169تتر
0.05%

قیمت لاواندوس

10.09527تومان
(17,330)

حجم معاملات لاواندوس

26,005,013تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.10124تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.8953تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لاواندوس

ارز دیجیتال لاواندوس که با نماد LAVE معامله می‌شود یک آلت کوین در شبکه تون نتورک است. کلمه LAVE در زبان لاتین به معنای پول است و شبکه تون نتورک به یک شبکه باز برای توکن‌ها معروف شده است. توکن LAVE نیز مانند توکن TON که توکن بومی پلتفرم تون نتورک است، از قراردادهای هوشمند و تکنولوژی شاردینگ در اکوسیستم خود استفاده می کند. یکی از مشکلاتی که در حال حاضر در پلتفرم‌های دیفای وجود دارد این است که ۱۰۰ کیف پول اول بازار، بیشتر توکن‌ها را در اکوسیستم‌های مختلف ارز دیجیتال صادر می‌کنند. این مساله باعث افزایش و تمرکز قدرت در دستان این افراد می‌شود و ممکن است به کلاهبرداری‌هایی مانند مورد صرافی بزرگ FTX بیانجامد. از میان بردن این مشکل یکی از مهم‌ترین اهداف ارز دیجیتال لاواندوس بوده است و در اکوسیستم این ارز دیجیتال، حداقل ۱۵ هزار آدرس بیش از ۷۴ درصد از توکن‌ها را صادر می‌کنند. در نتیجه محیطی غیرمتمرکز به وجود می‌آید که قدرت به صورت نسبی توزیع شده است و به معنای بیشتری غیرمتمرکز است.

خرید لاواندوس

ارز دیجیتال لاواندوس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لاواندوس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لاواندوس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لاواندوس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لاواندوس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لاواندوس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لاواندوس

فروش لاواندوس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لاواندوس، مقدار لاواندوس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لاواندوس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لاواندوس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لاواندوس

خرید و فروش لاواندوس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لاواندوس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لاواندوس به تتر، نیاز نیست که ابتدا لاواندوس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لاواندوس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لاواندوس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لاواندوس

برای ذخیره لاواندوس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لاواندوس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لاواندوس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لاواندوس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لاواندوس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لاواندوس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لاواندوس

قیمت لاواندوس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لاواندوس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لاواندوس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لاواندوس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لاواندوس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لاواندوس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لاواندوس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه لاواندوس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه لاواندوس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023