خرید ارز دیجیتال کونکی کوین | فروش ارز دیجیتال  Kunci Coin | قیمت  Kunci Coin

کانچی کوین

KUNCI - Kunci Coin
0.006457تتر
3.46%

قیمت کانچی کوین

367.4033تومان
(27,612)

حجم معاملات کانچی کوین

14,623,910تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
370.5897تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
353.6904تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کانچی کوین

کونچی کوین یک ارز دیجیتال مولتی چین است که به عنوان یک فورک از ارز دیجیتال سولانا به وجود آمده است. این پروژه دیجیتالی از بلاک چین بایننس اسمارت چین پشتیبانی می‌کند و شبکه‌های دیگر را نیز به خود اضافه خواهد کرد. اکوسیستم کونکی کوین از امکانات مختلفی مانند متاورس، ان اف تی‌ها و دیفای نیز پشتیبانی می‌کند و سرویس‌های مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهد. Kunci Coin دارای بازار خرید و فروش ان اف تی مخصوص به خود است که کونکی ان اف تی نام دارد. در این بازار هنرمندان مشهور و محبوب اندونزی فعالیت دارند و قرار است هنرمندان دیگری نیز به این بازار اضافه شوند. اندونزی یکی از کشورهایی است که بالاترین نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال را دارد و این یک مزیت برای ارز دیجیتال Kunci Coin محسوب می‌شود. توکن بومی آن KUNCI است و عرضه کل آن ۴ میلیارد عدد است. کاربران می‌توانند با استیک این توکن تا ۱۸ درصد سود سالانه دریافت کنند. کونکی کوین در ماه فوریه سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۱ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید کانچی کوین

ارز دیجیتال کانچی کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کانچی کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کانچی کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کانچی کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کانچی کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کانچی کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کانچی کوین

فروش کانچی کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کانچی کوین، مقدار کانچی کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کانچی کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کانچی کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کانچی کوین

خرید و فروش کانچی کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کانچی کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کانچی کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا کانچی کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کانچی کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کانچی کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کانچی کوین

برای ذخیره کانچی کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کانچی کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کانچی کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کانچی کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کانچی کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کانچی کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کانچی کوین

قیمت کانچی کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کانچی کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کانچی کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کانچی کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کانچی کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کانچی کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کانچی کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023