قیمت لحظه‌ای KUBE | خرید سریع کیوب کوین | فروش Kube Coin

کیوب کوین

KUBE - Kube Coin
0.003366تتر
22.22%

قیمت کیوب کوین

189.1692تومان
(27,892)

حجم معاملات کیوب کوین

985,626,990تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
195.8008تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
152.9202تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیوب کوین

ارز دیجیتال kubeCoin با نماد KUBE رمز ارز مورد استفاده در یک اکوسیستمارز دیجیتال  به همین نام است. اکوسیستم کیوب شامل یک سیستم پرداخت به نام KubePay است که به هولدرها و بیزینس‌ها اجازه می‌دهد ارز دیجیتال را به صورت روزمره دریافت و ارسال کنند. نقشه راه پروژه کیوب کوین علاوه بر کیوب پی شامل چندین بخش متفاوت است که تضمین می‌کنند ارز دیجیتال Kube کاربردهای متعددی خواهد داشت و مورد استقبال وسیع قرار می‌گیرد. لیست پروژه‌های اکوسیستم کیوب کوین:

  • فلای کیوب FlyKube که روی ارائه خدمات سفر و گردشگری متمرکز است
  • ایت کیوب EatKube که روی بهبود تجربه غذا خوردن در رستوران‌ها تمرکز دارد
  • کیوب پی KubePay: یک والت و پلتفرم پرداخت که اجازه پرداخت، دریافت، نگهداری و مبادله توکن‌ها با تنها یک کلیک را می‌دهد
  • بازار کیوب Kube Marketplace: بازاری برای مبادله ارز دیجیتال کیوب KUBE با کالاها و خدمات
  • رویال هاک کلاب Royal Hawk Club: یک کلکسیون NFT شامل ۷،۷۷۷ قطعه NFT که دسترسی به و رویدادها و جشن‌‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهند
  • پلتفرم NFT: بازاری برای خرید و فروش و مبادله NFT
  • کیوب سواپ KubeSwap: یک صرافی  در والت کیوب کوین که به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را با کارمزد اندک مبادله کنند
  • کیوب این KubeIn: یک صندوق سرمایه گذاری که روی کریپتو و پروژه های استارتاپی متمرکز است

 

خرید کیوب کوین

ارز دیجیتال کیوب کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیوب کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیوب کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیوب کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیوب کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیوب کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیوب کوین

فروش کیوب کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیوب کوین، مقدار کیوب کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیوب کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیوب کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیوب کوین

خرید و فروش کیوب کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیوب کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیوب کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیوب کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیوب کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیوب کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیوب کوین

برای ذخیره کیوب کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیوب کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیوب کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیوب کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیوب کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیوب کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیوب کوین

قیمت کیوب کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیوب کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیوب کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیوب کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیوب کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیوب کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیوب کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023