خرید ارز دیجیتال KStarNFT | فروش ارز دیجیتال کی ان اف تی | قیمت لحظه‌ای KNFT

کی استارت ان اف تی

KNFT - KStarNFT
0.07684تتر
5.99%

قیمت کی استارت ان اف تی

4,510.508تومان
(12,054)

حجم معاملات کی استارت ان اف تی

7,654,858,844تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,858.599تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,568.96تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کی استارت ان اف تی

کی استارت ان اف تی برای طرفداران موسیقی و فرهنگ کی پاپ درست شده است. این پلتفرم ان اف تی‌های مربوط به بازیگران، مدل‌ها و سلبریتی‌های کی پاپ را به بازار عرضه می‌کند. طرفداران موسیقی کی پاپ می‌توانند به کالکشن‌های ان اف تی دسترسی داشته باشند.توکن بومی پلتفرم KStarNFT توکن KNFT است که هم به عنوان یک توکن هواداری و هم به عنوان یک توکن حاکمیتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این توکن به کاربران امکان می‌دهد تا به هنرمندان محبوب خود نزدیک‌تر شوند و در تصمیمات مختلف پلتفرم شرکت کنند. کاربران می‌توانند این توکن را استیک کنند و توکن‌های بیشتری به دست بیاورند. همچنین تمام ان اف تی‌ها در این پلتفرم توسط توکن KNFT قابل خرید و فروش هستند. سقف عرضه این توکن ۲ میلیارد عدد است و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • ۳۰ درصد برای اکوسیستم و مارکتینگ
  • ۳۰ درصد برای مشاوران و شرکا
  • ۲۰ درصد برای تیم توسعه‌دهنده
  • ۱۰ درصد خزانه
  • ۱۰ درصد نیز به فروش می‌رسد.

 

خرید کی استارت ان اف تی

ارز دیجیتال کی استارت ان اف تی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کی استارت ان اف تی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کی استارت ان اف تی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کی استارت ان اف تی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کی استارت ان اف تی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کی استارت ان اف تی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کی استارت ان اف تی

فروش کی استارت ان اف تی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کی استارت ان اف تی، مقدار کی استارت ان اف تی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کی استارت ان اف تی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کی استارت ان اف تی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کی استارت ان اف تی

خرید و فروش کی استارت ان اف تی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کی استارت ان اف تی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کی استارت ان اف تی به تتر، نیاز نیست که ابتدا کی استارت ان اف تی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کی استارت ان اف تی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کی استارت ان اف تی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کی استارت ان اف تی

برای ذخیره کی استارت ان اف تی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کی استارت ان اف تی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کی استارت ان اف تی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کی استارت ان اف تی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کی استارت ان اف تی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کی استارت ان اف تی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کی استارت ان اف تی

قیمت کی استارت ان اف تی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کی استارت ان اف تی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کی استارت ان اف تی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کی استارت ان اف تی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کی استارت ان اف تی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کی استارت ان اف تی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کی استارت ان اف تی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کی استارت ان اف تی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کی استارت ان اف تی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023