قیمت لحظه‌ای کانکت | خرید ارز دیجیتال KCT | فروش Konnect

کانکت

KCT - Konnect
0.041675تتر
33.664%

قیمت کانکت

2,075.415تومان
(16,084)

حجم معاملات کانکت

7,075,603,157تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,083.134تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,360.934تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کانکت

ارز دیجیتال KCT توکن کاربردی یک پروژه سبک زندگی به نام Konnect است. کانکت می‌خواهد با استفاده از فناوری بلاک چین، ارز دیجیتال KCT و پلتفرم تجارت الکترونیک خود اکوسیستمی بسازد که کسب و کارها را به یکدیگر و به مشتریان متصل کند. عضویت کانکت را می‌توان با استیک توکن KCT به دست آورد. مشترکین پلتفرم از مزایای عضویت متفاوتی بر حسب درجه عضویت برخوردار خواهند شد، همچنین یک کارت عضویت و NFT در آینده به آنها تحویل داده خواهد شد. آنها با داشتن NFT کانکت مزایای بیشتری دریافت می‌کنند، و همچنین تخفیف‌هایی برای طیف وسیعی از کالاهای برند، اقامتگاه‌ها، حمل و نقل هوایی و خدمات بهداشتی و درمانی دریافت خواهند کرد. ارز دیجیتال kct که روی اتریوم ساخته شده، دارای حداکثر عرضه ۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ توکن KCT است. این توکن زیربنای مدل عضویتی پلتفرم Konnect است. بنیاد KCT از ۱٪ از کل فروش پلتفرم تجارت الکترونیک خود برای بازخرید توکن‌های KCT و سوزاندن دائمی با هدف افزایش ارزش آنها استفاده می‌کند. روش دیگر این بنیاد برای کاهش عرضه در گردش ارز دیجیتال kct استیک است. هولدرهای ارز دیجیتال Konnect تشویق می‌شوند که توکن‌های خود را در مقابل دریافت پاداش استیک کنند.

 

خرید کانکت

ارز دیجیتال کانکت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کانکت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کانکت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کانکت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کانکت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کانکت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کانکت

فروش کانکت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کانکت، مقدار کانکت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کانکت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کانکت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کانکت

خرید و فروش کانکت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کانکت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کانکت به تتر، نیاز نیست که ابتدا کانکت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کانکت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کانکت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کانکت

برای ذخیره کانکت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کانکت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کانکت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کانکت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کانکت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کانکت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کانکت

قیمت کانکت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کانکت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کانکت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کانکت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کانکت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کانکت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کانکت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023