خرید و فروش ارز دیجیتال کامونیتاس | قیمت لحظه‌ای Kommunitas

کامونیتاس

KOM - Kommunitas
0.000601تتر
0.603%

قیمت خرید کامونیتاس

قیمت فروش کامونیتاس

30.10008تومان
29.79968تومان
(11,442)

حجم معاملات کامونیتاس

2,312,173,146تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30.72633تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
29.83956تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کامونیتاس

ارز دیجیتال KOM توکن بومی یک اکوسیستم تامین سرمایه جمعی به نام Kommunitas است که برای راه‌اندازی پروژه‌های وب ۳ استفاده می‌شود. برخی کومونیتاس را لانچ پد یا پلتفرم عرضه اولیه می‌نامند اما هدف کومونیتاس این است که نه تنها یک پلتفرم بلکه یک اکوسیستم بسازد. پلتفرم ارز دیجیتال KOM نه تنها برای هر نوع پروژه‌ای سرمایه اولیه جذب می‌کند بلکه دیگر اشکال پشیتبانی مثل بازاریابی، مدیریت مشتریان و حتی توسعه پروژه را ارائه می‌کند. کاربرانی که از طریق کومونیتاس سرمایه گذاری می‌کنند، علاوه بر سودی که از شرکت در عرضه اولیه به دست می‌آورند می‌توانند با استیک ارز دیجیتال KOM نیز درآمد منفعل کسب کنند. کامیونیتاس تلاش می‌کند تنها پروژه‌های با کیفیت و معتبر را در پلتفرم خود عرضه می‌کند. برای مثال، طبق الزامات Kommunitas پروژه‌ها باید به همان مقدار عرضه اولیه را در استخرهای نقدینگی قفل کرده باشند. ارز دیجیتال KOM در سال ۲۰۲۱ روی شبکه پالیگان عرضه شد. مجموع ساپلای KOM به ۲ میلیارد توکن محدود شده است و قیمت خرید و فروش آن در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال ۰.۰۰۱ دلار بود.

خرید کامونیتاس

ارز دیجیتال کامونیتاس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کامونیتاس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کامونیتاس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کامونیتاس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کامونیتاس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کامونیتاس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کامونیتاس

فروش کامونیتاس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کامونیتاس، مقدار کامونیتاس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کامونیتاس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کامونیتاس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کامونیتاس

خرید و فروش کامونیتاس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کامونیتاس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کامونیتاس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کامونیتاس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کامونیتاس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کامونیتاس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کامونیتاس

برای ذخیره کامونیتاس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کامونیتاس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کامونیتاس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کامونیتاس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کامونیتاس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کامونیتاس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کامونیتاس

قیمت کامونیتاس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کامونیتاس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کامونیتاس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کامونیتاس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کامونیتاس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کامونیتاس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کامونیتاس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023