فروش و خرید ارز دیجیتال KOK | قیمت KOK | انتقال فوری کوک

کوک

KOK - KOK
0.001127تتر
0.96%

قیمت کوک

66.7184تومان
(27,496)

حجم معاملات کوک

812,351,623تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
69.7968تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
62.2784تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کوک

ارز دیجیتال KOK توکن کلیدی اکوسیستم کوک است. هدف این اکوسیستم ادغام صنعت محتوا و فناوری بلاکچین است تا بستری با محتوای جذاب‌تر، متمایزتر و قدرتمندتر ایجاد کند که در آن صنعت رسانه هم از لحاظ کیفی و هم از نظر کمی توسعه یابد. این پلتفرم همچنین با این هدف ایجاد شده که شرایطی فراهم کند تا کار تولیدکنندگان به رسمیت شناخته شود، آزادی عمل بیشتری داشته باشند و در مقابل کار خود دستمزد عادلانه‌ای دریافت کنند. اکوسیستم KOK همچنین به کاربران اجازه می‌دهد NFT هایی را از محتوای تولیدی خود مانند تصاویر و ویدیوها ایجاد کنند. از طریق NFT سازی آیتم‌های بازی تولید شده توسط کاربران، آنها می‌توانند مالکیت خود را اثبات کرده و NFT‌ها را خرید و فروش کنند. علاوه بر این، حق کپی رایت محتواهایی مثل موسیقی، تصاویر و فیلم فعال روی اکوسیستم کوک فعال شده است و می‌توان حق کپی رایت را نیز مثل خود NFT‌ها معامله کرد. ارز دیجیتال KOK برای پرداخت هزینه محتوا، مالکیت محتوا و توزیع محتوا استفاده می‌شود. این توکن روی اتریوم ساخته شده و سقف عرضه ندارد. قابل ذکر است که عرضه توکن‌های KOK بر اساس قیمت توکن، تعداد توکن‌های در گردش و حجم مصرف آنها تنظیم می‌شود.

 

خرید کوک

ارز دیجیتال کوک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کوک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کوک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کوک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کوک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کوک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کوک

فروش کوک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کوک، مقدار کوک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کوک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کوک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کوک

خرید و فروش کوک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کوک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کوک به تتر، نیاز نیست که ابتدا کوک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کوک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کوک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کوک

برای ذخیره کوک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کوک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کوک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کوک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کوک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کوک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کوک

قیمت کوک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کوک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کوک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کوک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کوک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کوک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کوک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023