خرید کی لیدی KLADY | فروش ارز دیجیتال | KLADY به همراه قیمت لحظه‌ای

کی لیدی

KLADY - KLADY
0تتر
96.689%

قیمت کی لیدی

0.000001تومان
(19,072)

حجم معاملات کی لیدی

75,704,507تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000001تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کی لیدی

ارز دیجیتال کی لیدی با نماد KLADY ترکیبی از تمامی چیزهایی است که Milady و دیگر میم‌کوین‌های الهام گرفته از آن، ارائه می‌دهند. کی لیدی به لطف هواداران تسلیم ناپذیرش توانسته است در بازار خود تعادل برقرار کند و حفظ شود. تیم این میم کوین ادعا دارد که کی‌لیدی صرفا یک میم کوین نیست، بلکه ارتباطی زیبا و یک سمفونی است. این میم کوین، فانتزی هواداران واقعی مای‌لیدی را به واقعیت بدل می‌کند.

کی لیدی نیز مانند بسیاری از میم کوین‌های دیگر، هیچ نقشه راهی ندارد و صرفا با هواداران خود نوسان پیدا می‌کند. لذا سرمایه گذاری روی میم کوین‌هایی از این دست، ریسک‌های بسیاری دارد که باید به آنها توجه داشت.

خرید کی لیدی

ارز دیجیتال کی لیدی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کی لیدی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کی لیدی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کی لیدی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کی لیدی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کی لیدی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کی لیدی

فروش کی لیدی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کی لیدی، مقدار کی لیدی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کی لیدی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کی لیدی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کی لیدی

خرید و فروش کی لیدی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کی لیدی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کی لیدی به تتر، نیاز نیست که ابتدا کی لیدی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کی لیدی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کی لیدی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کی لیدی

برای ذخیره کی لیدی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کی لیدی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کی لیدی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کی لیدی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کی لیدی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کی لیدی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کی لیدی

قیمت کی لیدی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کی لیدی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کی لیدی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کی لیدی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کی لیدی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کی لیدی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کی لیدی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023