فروش سریع KDG | خرید KingdomStarter | قیمت کینگدوم استارتر

کینگدوم استارتر

KDG - KingdomStarter
0.000327تتر
4.94%

قیمت کینگدوم استارتر

18.49122تومان
(27,355)

حجم معاملات کینگدوم استارتر

60,388,988تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19.06288تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17.61958تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کینگدوم استارتر

ارز دیجیتال KDG توکن بومی یک پلتفرم تامین سرمایه به نام کینگدوم استارتر KingdomStarter است. این پلتفرم امکان جذب سرمایه در چندین بلاک چین را فراهم می‌کند و خدمات دیگری مانند بازاریابی، مشاوره، شراکت و خدمات تکنیکی را به پروژه‌های در حال توسعه ارائه می‌دهد. کینگدوم استارتر قصد دارد در حوزه‌های مختلفی مثل وب ۳، هوش مصنوعی، گیم فای، متاورس، دیفای و... فعالیت کند. همچنین، KDG به سرمایه گذاران امکان دسترسی زودهنگام به پروژه‌های سطح بالا و سودآور را می‌دهد. از ارز دیجیتال KDG برای مشارکت در اکوسیستم استفاده می‌شود. این رمز ارز طوری طراحی شده است که توسعه پایدار اکوسیستم را تضمین کند زیرا هم به عنوان ابزار پرداخت و هم به عنوان پاداش برای کاربران عمل می‌کند. کاربرانی که می‌خواهند در عرضه اولیه پروژه‌ها یا عرضه اولیه NFT مشارکت کنند باید ارز دیجیتال kdg را استیک کنند. مجموع عرضه کینگدوم استارتر ۱ میلیارد توکن است و بر اساس استاندارد BEP20 ساخته شده است. ارز دیجیتال kdg یک توکن‌سوزی ماهانه دارد که به مرور نیمی از کل عرضه آن را می‌سوزاند و این باعث کاهش تورم و افزایش ارزش آن خواهد شد. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال kdg در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۰ حدود ۰.۱۷۹۶ دلار بود.

خرید کینگدوم استارتر

ارز دیجیتال کینگدوم استارتر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کینگدوم استارتر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کینگدوم استارتر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کینگدوم استارتر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کینگدوم استارتر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کینگدوم استارتر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کینگدوم استارتر

فروش کینگدوم استارتر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کینگدوم استارتر، مقدار کینگدوم استارتر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کینگدوم استارتر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کینگدوم استارتر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کینگدوم استارتر

خرید و فروش کینگدوم استارتر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کینگدوم استارتر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کینگدوم استارتر به تتر، نیاز نیست که ابتدا کینگدوم استارتر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کینگدوم استارتر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کینگدوم استارتر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کینگدوم استارتر

برای ذخیره کینگدوم استارتر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کینگدوم استارتر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کینگدوم استارتر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کینگدوم استارتر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کینگدوم استارتر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کینگدوم استارتر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کینگدوم استارتر

قیمت کینگدوم استارتر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کینگدوم استارتر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کینگدوم استارتر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کینگدوم استارتر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کینگدوم استارتر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کینگدوم استارتر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کینگدوم استارتر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023