خرید و فروش و نگهداری ارز دیجیتال کین KIN

کین

KIN - KIN
0.000017تتر
2.53%

قیمت کین

0.946015تومان
(25,947)

حجم معاملات کین

1,400,206,055تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.9835تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.930391تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کین

ارز دیجیتال کین برای استفاده در محیط اپلیکیشن‌های موبایلی و اینترنتی به وجود آمده است. این ارز دیجیتال دارای یک مدل تشویقی است که به کاربران برای مشارکت بیشتر توکن پاداش می دهد. اپلیکیشن‌هایی که از طریق پلتفرم ارز دیجیتال Kin ایجاد می‌شوند می‌توانند یک اقتصاد توکنی کارا در محیط اپلیکیشن خود ایجاد کنند که باعث افزایش کاربران آنها خواهد شد. ارز دیجیتال کین برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ ایجاد شد و با استاندارد ERC-20 روی بلاک چین اتریوم به وجود آمد. اما بعد از این به بلاک چین سولانا نقل مکان کرد. این نقل مکان باعث شده که تراکنش‌های آن با سرعت بالاتری انجام شوند و کارمزد کمتری داشته باشند. توکن کین دارای محدودیت عرضه است و ۱۰ هزار میلیارد از آن وارد بازار خواهد شد. در حال حاضر اکوسیستم کین بسیار موفق بوده است و توانسته بیش از ۶۰ میلیون کیف پول ایجاد کند و بیش از ۷۰ میلیون دلار به عنوان پاداش به کاربران اپلیکیشن‌های خود بدهد.

خرید کین

ارز دیجیتال کین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کین

فروش کین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کین، مقدار کین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کین

خرید و فروش کین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کین به تتر، نیاز نیست که ابتدا کین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کین

برای ذخیره کین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کین

قیمت کین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023