قیمت لحظه‌ای کیلت پروتکل KILT Protocol | فروش و خرید KILT | نگهداری ارز دیجیتال KILT

کیلت پروتکل

KILT - KILT Protocol
0.3027تتر
10.71%

قیمت کیلت پروتکل

17,072تومان
(24,621)

حجم معاملات کیلت پروتکل

1,549,127,880تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17,749تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
15,340تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیلت پروتکل

هدف اصلی KILT این است که به افراد کنترل کامل بر داده‌های شخصی خود را بدهد و حریم خصوصی را به آنان بازگرداند. آنها با استفاده از فناوری بلاکچین و اعتماد واقعی به این امر دست می‌یابند. با KILT، توسعه‌دهندگان می‌توانند شناسه‌های منحصربه‌فردی را برای افراد، دستگاه‌ها و خدمات ایجاد و مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه جدیدی را پیرامون هویت و اعتبارنامه‌ها فعال کنند. کیلت بر روی Parity Substrate ساخته شده است و شبکه اصلی خود را در کوساما، یک شبکه بلاک چین، در سپتامبر 2021 راه اندازی کرد. این امکان ادغام یکپارچه با پروژه‌های دیگر مانند بازی، NFTs، DeFi و DEX را فراهم می‌کند. علاوه بر این، KILT با شرکت‌هایی در بخش هایی مانند انرژی، مراقبت‌های بهداشتی و بانکداری همکاری می‌کند. این همکاری فرصت‌های هیجان انگیزی را برای استفاده از فناوری KILT از طریق رویکرد غیرمتمرکز خود،، در این صنایع باز می‌کند. 

خرید کیلت پروتکل

ارز دیجیتال کیلت پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیلت پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیلت پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیلت پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیلت پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیلت پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیلت پروتکل

فروش کیلت پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیلت پروتکل، مقدار کیلت پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیلت پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیلت پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیلت پروتکل

خرید و فروش کیلت پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیلت پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیلت پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیلت پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیلت پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیلت پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیلت پروتکل

برای ذخیره کیلت پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیلت پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیلت پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیلت پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیلت پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیلت پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیلت پروتکل

قیمت کیلت پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیلت پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیلت پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیلت پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیلت پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیلت پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیلت پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023