فروش و خرید KENKA | نگهداری ارز دیجیتال کنکا متاورس KENKA | قیمت لحظه‌ای Kenka Metaverse

کنکا متاورس

KENKA - Kenka Metaverse
0.000005تتر
18.703%

قیمت کنکا متاورس

0.320824تومان
(23,416)

حجم معاملات کنکا متاورس

74,033,037تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.320824تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.226464تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کنکا متاورس

کنکا متاورس یک بازی نقش آفرینی و مبارزه‌ای بلاک چینی است. این بازی بیش از ۳ میلیون کاربر دارد و یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در کشور ژاپن است. انیمه‌های بسیاری از روی این بازی ساخته شده‌اند. KENKA یک بازی ان اف تی است و بازیکنان می‌توانند با بازی و جمع‌آوری ان اف تی‌ها در آن به کسب درآمد بپردازند. توکن بومی این بازی با نماد KENKA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن در ماه جولای سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای محدودیت عرضه است. بازی کنکا متاورس از دنیای زیرزمینی الهام گرفته است. در این بازی کاربران شخصیت‌های خود را در دنیای متاورسی برای مبارزات تربیت می‌کنند و با مبارزات مختلف خود به پول، اعتبار، زمین و ... می‌رسند. کاربران همچنین می‌توانند با دیگر بازیکنان مشارکت داشته باشند و کامیونیتی خود را در این دنیای مجازی تشکیل دهند. متاورس دنیای بازی کنکا از زندگی و دنیای واقعی الهام گرفته است و زمین‌هایی که برای مبارزه در نظر گرفته می‌شوند در شهرهای واقعی ژاپنی قرار دارند.

خرید کنکا متاورس

ارز دیجیتال کنکا متاورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کنکا متاورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کنکا متاورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کنکا متاورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کنکا متاورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کنکا متاورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کنکا متاورس

فروش کنکا متاورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کنکا متاورس، مقدار کنکا متاورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کنکا متاورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کنکا متاورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کنکا متاورس

خرید و فروش کنکا متاورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کنکا متاورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کنکا متاورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کنکا متاورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کنکا متاورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کنکا متاورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کنکا متاورس

برای ذخیره کنکا متاورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کنکا متاورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کنکا متاورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کنکا متاورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کنکا متاورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کنکا متاورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کنکا متاورس

قیمت کنکا متاورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کنکا متاورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کنکا متاورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کنکا متاورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کنکا متاورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کنکا متاورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کنکا متاورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023