فروش KVERSE | ٖخرید Keeps Coin | قیمت لحظه‌ای کیپس کوین

کیپس کوین

KVERSE - Keeps Coin
0.0006تتر
11.321%

قیمت خرید کیپس کوین

قیمت فروش کیپس کوین

31.26تومان
30.96تومان
(4,883)

حجم معاملات کیپس کوین

27,530,185تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
35.25086تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
29.18121تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیپس کوین

KVERSE با نماد KVERSE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید کیپس کوین

ارز دیجیتال کیپس کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیپس کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیپس کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیپس کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیپس کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیپس کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیپس کوین

فروش کیپس کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیپس کوین، مقدار کیپس کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیپس کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیپس کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیپس کوین

خرید و فروش کیپس کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیپس کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیپس کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیپس کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیپس کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیپس کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیپس کوین

برای ذخیره کیپس کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیپس کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیپس کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیپس کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیپس کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیپس کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیپس کوین

قیمت کیپس کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیپس کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیپس کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیپس کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیپس کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیپس کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیپس کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023