خرید کیپ نتورک | فروش کیپ نتورک | قیمت کیپ نتورک و دیگر ارزهای دیجیتال در بیت برگ

کیپ نتورک

KEEP - Keep Network
0.00001تتر
50%

قیمت کیپ نتورک

0.579تومان
(31,946)

حجم معاملات کیپ نتورک

939,212تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.158تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.579تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیپ نتورک

کیپ نتورک یک شبکه جالب برای ذخیره و رمزگذاری داده های خصوصی در بلاک چین عمومی است. این شبکه از محفظه های خارج از زنجیره برای داده های خصوصی شناخته شده به عنوانkepp ساخته شده است ، در حالی که  توکن کار KEEP این امکان را برای شما فراهم می کند که کاملاً بدون مجوز باشید.

خرید کیپ نتورک

ارز دیجیتال کیپ نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیپ نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیپ نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیپ نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیپ نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیپ نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیپ نتورک

فروش کیپ نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیپ نتورک، مقدار کیپ نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیپ نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیپ نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیپ نتورک

خرید و فروش کیپ نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیپ نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیپ نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیپ نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیپ نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیپ نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیپ نتورک

برای ذخیره کیپ نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیپ نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیپ نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیپ نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیپ نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیپ نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیپ نتورک

قیمت کیپ نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیپ نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیپ نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیپ نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیپ نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیپ نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیپ نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری KEEP کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز KEEP را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا KEEP بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، KEEP بخرید.

رمز ارزهای مشابه کیپ نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کیپ نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023