خرید و فروش ارز دیجیتال Kaspa | قیمت لحظه‌ای کاسپا

کاسپا

KAS - Kaspa
0.048297تتر
7.253%

قیمت خرید کاسپا

قیمت فروش کاسپا

2,390.701تومان
2,366.553تومان
(11,603)

حجم معاملات کاسپا

208,209,210,049تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,425.5تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,208.739تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کاسپا

ارز دیجیتال کاسپا، یک ارز دیجیتال با مکانیزم اثبات کار است که از طریق پروتکل GHOSTDAG کار می‌کند. این پلتفرم جدید، به ارز دیجیتال Kaspa امکان می‌دهد تا نرخ تولید بلاک‌ها را افزایش دهد. در حال حاضر در هر ثانیه یک بلاک تولید می‌شود و این تعداد قرار است به ۱۰ بلاک در ثانیه برسد و در آینده نیز به تعداد ۱۰۰ بلاک در ثانیه. این مساله یکی از مهمترین مزایای ارز دیجیتال کاسپا است که می‌تواند نرخ بلاک بالایی را پشتیبانی کند و در عین حال، امنیت بالایی را از طریق مکانیزم اثبات کار برای کاربران و تراکنش‌های آنها فراهم کند. توکن بومی این پلتفرم توکن KAS است که در ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. کاسپا کیف پول مخصوص به خود را دارد که برای پرداخت و انتقال دارایی به کار می‌رود. این کیف پول در نسخه‌های وب و موبایل ارائه می‌شود.

خرید کاسپا

ارز دیجیتال کاسپا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کاسپا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کاسپا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کاسپا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کاسپا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کاسپا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کاسپا

فروش کاسپا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کاسپا، مقدار کاسپا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کاسپا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کاسپا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کاسپا

خرید و فروش کاسپا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کاسپا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کاسپا به تتر، نیاز نیست که ابتدا کاسپا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کاسپا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کاسپا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کاسپا

برای ذخیره کاسپا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کاسپا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کاسپا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کاسپا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کاسپا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کاسپا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کاسپا

قیمت کاسپا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کاسپا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کاسپا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کاسپا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کاسپا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کاسپا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کاسپا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023