خرید و فروش سریع KAKA | قیمت لحظه‌ای کاکا ان اف تی ورلد KAKA NFT World

کاکا ان اف تی ورلد

KAKA - KAKA NFT World
0.000883تتر
0.29%

قیمت کاکا ان اف تی ورلد

49.51386تومان
(24,970)

حجم معاملات کاکا ان اف تی ورلد

1,470,037,677تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
49.52508تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
49.3119تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کاکا ان اف تی ورلد

KAKA NFT WORLD یک پلتفرم اکوسیستم بازی رقابتی است که بر بخش بازی‌های بلاکچین و متاورس تمرکز دارد. این شرکت متعهد به ترکیب کاربرد NFT و DEFI در اکوسیستم، ساخت یک پل کراس بین زنجیره‌ای بر اساس مفهوم غیرمتمرکز گرایی، ادغام IPهای مختلف برندهای جهانی، و ایجاد سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است. هدف آن ایجاد یک توافق پیش‌بینی در بازار، پیش‌بینی ورزش‌های الکترونیکی و یک پروژه متن باز، شفاف، غیرمتمرکز و کامل برای این اکوسیستم است.

 

ارز دیجیتال کاکا ان اف تی ورلد با نماد KAKA یک بازار چند زنجیره‌ای NFT است که بیش از ۳۰ بلاکچین را پیشتیبانی می‌کند. کاکا ان اف تی یکی از پروژه‌های بزرگ این صنعت است و قصد دارد امور مالی غیرمتمرکز را با توکن‌های غیرمثلی ترکیب کند. 

کاکا ان اف تی چمپیونز در سال ۲۰۲۱ و با قیمت ۴.۹ دلار وارد بازار شد. غالبا این ارز دیجیتال روند نزولی داشته و به نوعی می‌توان گفت که پروژه آنها شکست خورده است.

خرید کاکا ان اف تی ورلد

ارز دیجیتال کاکا ان اف تی ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کاکا ان اف تی ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کاکا ان اف تی ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کاکا ان اف تی ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کاکا ان اف تی ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کاکا ان اف تی ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کاکا ان اف تی ورلد

فروش کاکا ان اف تی ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کاکا ان اف تی ورلد، مقدار کاکا ان اف تی ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کاکا ان اف تی ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کاکا ان اف تی ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کاکا ان اف تی ورلد

خرید و فروش کاکا ان اف تی ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کاکا ان اف تی ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کاکا ان اف تی ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا کاکا ان اف تی ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کاکا ان اف تی ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کاکا ان اف تی ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کاکا ان اف تی ورلد

برای ذخیره کاکا ان اف تی ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کاکا ان اف تی ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کاکا ان اف تی ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کاکا ان اف تی ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کاکا ان اف تی ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کاکا ان اف تی ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کاکا ان اف تی ورلد

قیمت کاکا ان اف تی ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کاکا ان اف تی ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کاکا ان اف تی ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کاکا ان اف تی ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کاکا ان اف تی ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کاکا ان اف تی ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کاکا ان اف تی ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023