قیمت لحظه‌ای K-POP Click | فروش سریع و خرید کی پاپ کلیک KPC

کی پاپ کلیک

KPC - K-POP Click
0.006839تتر
3.621%

قیمت خرید کی پاپ کلیک

قیمت فروش کی پاپ کلیک

344.0017تومان
340.5822تومان
(11,832)

حجم معاملات کی پاپ کلیک

1,974,256,149تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
380.9722تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
331.98تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کی پاپ کلیک

ارز دیجیتال KPC توکن بومی پلتفرمی به نام K-POP Click است که تکنولوژی بلاک چین و محتوای کی پاپ (پاپ کره‌ای) را ترکیب می‌کند و خدمات مبتنی بر کی پاپ را به هواداران آن در سراسر دنیا عرضه می‌کند. از سوی دیگر، کی پاپ کلیک بین هنرمندان کی پاپ و طرفداران این هنر ارتباط برقرار می‌کند. خدمات این پلتفرم شامل عرضه محتواهای مختلف کی پاپ، مرکز خریدهایی که در آن می‌توان کالاهای کی پاپ را خریداری کرد، فروش زنده که در آن سلبریتی‌ها می‌توانند کالاهای کی پاپ را به فروش برسانند، بازارهای NFT مربوط به هنرمندان کی پاپ و... است. ارز دیجیتال kpc ابزاری برای فعالیت‌های اقتصادی در اکوسیستم K-POP CLICK است. کاربردهای اصلی kpc شامل مشاهده آثار، خرید کالاها، خرید بسته‌ها و توزیع سود در میان تولیدگنندگان محتوا است. ارز دیجیتال kpc در سال ۲۰۲۲ با قیمت حدود ۰.۰۳ دلار وارد بازار رمز ارزها شد. مجموع عرضه kpc به ۵ میلیارد توکن محدود شده است و از استاندارد ERC20 اتریوم پیروی می‌کند.

خرید کی پاپ کلیک

ارز دیجیتال کی پاپ کلیک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کی پاپ کلیک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کی پاپ کلیک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کی پاپ کلیک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کی پاپ کلیک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کی پاپ کلیک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کی پاپ کلیک

فروش کی پاپ کلیک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کی پاپ کلیک، مقدار کی پاپ کلیک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کی پاپ کلیک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کی پاپ کلیک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کی پاپ کلیک

خرید و فروش کی پاپ کلیک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کی پاپ کلیک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کی پاپ کلیک به تتر، نیاز نیست که ابتدا کی پاپ کلیک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کی پاپ کلیک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کی پاپ کلیک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کی پاپ کلیک

برای ذخیره کی پاپ کلیک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کی پاپ کلیک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کی پاپ کلیک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کی پاپ کلیک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کی پاپ کلیک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کی پاپ کلیک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کی پاپ کلیک

قیمت کی پاپ کلیک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کی پاپ کلیک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کی پاپ کلیک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کی پاپ کلیک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کی پاپ کلیک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کی پاپ کلیک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کی پاپ کلیک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023