فروش JUNO | خرید JUNO | قیمت لحظه‌ای جونو

جونو

JUNO - JUNO
0.1319تتر
4.07%

قیمت جونو

7,557.87تومان
(28,150)

حجم معاملات جونو

1,617,843,771تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,113.68تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,523.49تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جونو

ارز دیجیتال جونو JUNO توکن بومی یک بلاک چین مستقل در اکوسیستم کاسموس است که محیطی برای استقرار قراردادهای هوشمند فراهم می‌کند. هدف جونو این است که یک شبکه موازی کاربردی برای کازموس باشد. این شبکه به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد که قراردادهای هوشمند را به شکلی امن و ساده و در چند زبان برنامه‌نویسی مستقر کنند. جونو یک بلاک چین اثبات سهام است و از ارز دیجیتال juno برای ایمن‌سازی شبکه استفاده می‌شود. اپراتورهای نودها با استیک JUNO می‌توانند تراکنش‌ها را تایید کنند و در مقابل توکن جونو بیشتری پاداش بگیرند. علاوه بر این، ارز دیجیتال juno به عنوان ارز حاکمیتی بلاک چین استفاده می‌شود. هولدرهای juno می‌توانند در رای‌گیری‌های روی شبکه مشارکت کنند و روی مسیر شبکه تاثیر بگذارند. به علاوه، جونو به عنوان سوخت شبکه و کارمزد قراردادهای هوشمند عمل می‌کند. ارز دیجیتال جونو JUNO با استاندارد IBC بلاک چین کاسموس ساخته شده است اما روی بلاک چین‌های اتریوم، پالیگان و ایوماس نیز عرضه شده است و مجموع عرضه آن ۱۸۵,۵۶۲,۲۶۸ توکن است. ارز دیجیتال juno در سال ۲۰۲۱ با قیمت ۱۰.۲۷ دلار وارد بازار شد.

خرید جونو

ارز دیجیتال جونو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جونو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جونو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جونو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جونو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جونو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جونو

فروش جونو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جونو، مقدار جونو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جونو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جونو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جونو

خرید و فروش جونو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جونو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جونو به تتر، نیاز نیست که ابتدا جونو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جونو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جونو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جونو

برای ذخیره جونو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جونو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جونو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جونو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جونو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جونو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جونو

قیمت جونو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جونو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جونو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جونو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جونو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جونو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جونو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023