قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال JUMBO | خرید جامبو اکسچنج | فروش Jumbo Exchange

جامبو اکسچنج

JUMBO - Jumbo Exchange
0.1147تتر
0%

قیمت جامبو اکسچنج

7,616.08تومان
(23,101)

حجم معاملات جامبو اکسچنج

664,640تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,616.08تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,616.08تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جامبو اکسچنج

ارز دیجیتال جامبو JUMBO توکن بومی یک صرافی غیر متمرکز به نام جامبو اکسچنج است. صرافی Jumbo Exchange مبتنی بر بازارسازهای خودکار است و می‌خواهد کاربرپسندترین صرافی بازار باشد که فرایندی بدون دردسر و کم‌هزینه را برای معامله دارایی‌‌های دیجیتال ارائه می‌دهد. همچنین، جامبو اکسچنج به همه کاربران اجازه می‌دهد بدون پیچیدگی‌های معمول اقدام به تامین نقدینگی در استخرهای صرافی کنند و در مقابل آن پاداش بگیرند. جامبو اکسچنج روی بلاک چین نیر (NEAR) ساخته شده است که طراحی ساده‌ای دارد و ساده‌سازی پردازش تراکنش‌ها و تامین نقدینگی در صرافی جامبو را تسهیل می‌کند. همچنین جامبو اکسچنج ادعا می‌کند تنها صرافی دارای ابزارهای ضد پولشویی در بازار است. ارز دیجیتال Jumbo دو کاربرد عمده در این پلتفرم دارد: حاکمیت و مشوق. برای مشارکت در حاکمیت و تصمیمات مدیریتی صرافی کاربران باید تعداد مشخصی توکن جامبو را هولد کنند. از سوی دیگر، فعالیت‌هایی که شامل مشارکت جامعه کاربران جامبو است یا شهرت جامبو را افزایش می‌دهد، با ارز دیجیتال JUMBO پاداش می گیرند. رمز ارز Jumbo روی بلاک چین نیر ساخته شده است و حداکثر عرضه آن ۱۰ میلیارد توکن است.

خرید جامبو اکسچنج

ارز دیجیتال جامبو اکسچنج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جامبو اکسچنج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جامبو اکسچنج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جامبو اکسچنج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جامبو اکسچنج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جامبو اکسچنج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جامبو اکسچنج

فروش جامبو اکسچنج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جامبو اکسچنج، مقدار جامبو اکسچنج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جامبو اکسچنج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جامبو اکسچنج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جامبو اکسچنج

خرید و فروش جامبو اکسچنج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جامبو اکسچنج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جامبو اکسچنج به تتر، نیاز نیست که ابتدا جامبو اکسچنج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جامبو اکسچنج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جامبو اکسچنج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جامبو اکسچنج

برای ذخیره جامبو اکسچنج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جامبو اکسچنج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جامبو اکسچنج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جامبو اکسچنج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جامبو اکسچنج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جامبو اکسچنج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جامبو اکسچنج

قیمت جامبو اکسچنج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جامبو اکسچنج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جامبو اکسچنج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جامبو اکسچنج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جامبو اکسچنج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جامبو اکسچنج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جامبو اکسچنج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023