فروش و خرید ارز دیجیتال جول سواپ | قیمت لحظه‌ای JulSwap

جول سواپ

JULD - JulSwap
0.001696تتر
1.453%

قیمت خرید جول سواپ

قیمت فروش جول سواپ

84.2912تومان
83.4432تومان
(10,980)

حجم معاملات جول سواپ

823,958,953تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
86.8259تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
83.496تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جول سواپ

جول سواپ یک پلتفرم غیرمتمرکز تبادل ارزهای دیجیتال مولتی چین است. JulSwap نقدینگی را از زنجیره‌ها و بلاک چین‌های مختلف در یک پلتفرم جمع‌آوری می‌کند و به کاربران خود امکان می‌دهد تا با یک کلیک ارزهای دیجیتال خود را روی زنجیره‌های مختلفی بلاک چینی جا به جا کنند یا با ارزهای دیگران معاوضه کنند. علاوه بر این پلتفرم JulSwap به کاربران خود امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را به بلاک چین‌های مختلفی متصل کنند. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند تنها با یک تراکنش توکن‌ خود را از بلاک چین الف به یک توکن دیگر روی بلاک چین ب تبدیل کنند. از طرف دیگر، پلتفرم JulSwap بسیار تعامل‌پذیر است و به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا به نقدینگی در پلتفرم‌های دیگر دسترسی داشته باشند و بتوانند سرویس‌های مالی دیفای، بازارهای ان اف تی و لانچ پدهای غیرمتمرکز را بسازند. پلتفرم ارز دیجیتال جول سواپ از یک مدل قیمت‌گذاری خاص خود استفاده می‌کند و از صرافی‌های غیرمتمرکز، پل‌های بلاک چینی، توکن‌ها و بلاک چین‌های زیادی در اکوسیستم خود پشتیبانی می‌کند. توکن بومی جول سواپ با نماد JULD در بازار معامله می‌شود و دارای سقف عرضه ۸۰۰ میلیون عددی است. این توکن در سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید جول سواپ

ارز دیجیتال جول سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جول سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جول سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جول سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جول سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جول سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جول سواپ

فروش جول سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جول سواپ، مقدار جول سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جول سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جول سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جول سواپ

خرید و فروش جول سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جول سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جول سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا جول سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جول سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جول سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جول سواپ

برای ذخیره جول سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جول سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جول سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جول سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جول سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جول سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جول سواپ

قیمت جول سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جول سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جول سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جول سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جول سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جول سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جول سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023