نگهداری رایگان JGN | خرید و فروش ارزان جاگرنات Juggernaut به همراه قیمت لحظه‌ای

جاگرنات

JGN - Juggernaut
0.02313تتر
5.82%

قیمت جاگرنات

1,286.028تومان
(26,391)

حجم معاملات جاگرنات

1,281,076,319تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,369.984تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,213.192تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جاگرنات

ارز دیجیتال JGN توکن بومی یک شبکه‌ تجاری به نام Juggernaut است که به عنوان ماشین تولید توکن مصنوعی عمل می‌‌کند. به ادعای وایت پیپر جاگرنات، این پلتفرم دارایی‌های دیفای مصنوعی (همان مشتقات رمز ارزی) را برای استفاده‌‌های تجاری و برای هر نوع کسب و کاری ارائه می‌دهد. تیم جاگرناوت معتقد است که در آینده خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای) فقط محدود به امور مالی نخواهد بود و همه دارایی‌ها و نوآوری‌ها می‌توانند به صورت توکن عرضه شوند. هدف Juggernaut این است که نسل بعدی زیرساخت بلاک چینی را برای گسترش خدمات دیفای و NFTها بسازد. این پلتفرم شامل یک بازار خرید و فروش NFT است که روی بایننس اسمارت چین خلق شده است و در نتیجه کارمزد ارزانی برای خرید و فروش NFTها به دنبال دارد. ارز دیجیتال jgn با دو استاندارد ERC20 و BEP20 خلق شده است. از توکن جاگرنات JGN برای خرید و فروش NFT و همچنین مشارکت در مدیریت جاگرناوت استفاده خواهد شد. هولدرهای رمزارز Juggernaut می‌توانند با رای خود روی آینده پلتفرم تاثیر بگذارند. عرضه کل رمز ارز jgn به ۱۵۰ میلیون توکن محدود شده است و مقدار بیشتری از آن خلق نخواهد شد. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال jgn در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۰ حدودا ۰.۳۱۳۷ دلار بود.

خرید جاگرنات

ارز دیجیتال جاگرنات یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جاگرنات به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جاگرنات خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جاگرنات در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جاگرنات خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جاگرنات خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جاگرنات

فروش جاگرنات در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جاگرنات، مقدار جاگرنات مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جاگرنات در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جاگرنات در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جاگرنات

خرید و فروش جاگرنات در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جاگرنات خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جاگرنات به تتر، نیاز نیست که ابتدا جاگرنات خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جاگرنات خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جاگرنات بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جاگرنات

برای ذخیره جاگرنات، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جاگرنات شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جاگرنات مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جاگرنات است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جاگرنات نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جاگرنات خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جاگرنات

قیمت جاگرنات در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جاگرنات تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جاگرنات، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جاگرنات قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جاگرنات و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جاگرنات را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جاگرنات را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه جاگرنات

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه جاگرنات دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023