خرید ارز دیجیتال جوی استریم | فروش ارز دیجیتال JOYSTREAM | قیمت لحظه‌ای JOY

جوی استریم

JOYSTREAM - JOYSTREAM
0.009253تتر
0.22%

قیمت جوی استریم

535.7487تومان
(18,547)

حجم معاملات جوی استریم

1,278,727,958تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
636.9تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
521.1579تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جوی استریم

صنعت تولید و پخش محتوای ویدئویی در حال حاضر یک صنعت متمرکز است که توسط چند شرکت بزرگ مانند یوتیوب در غرب دنیا و سایتی مانند یوکو در شرق کنترل و مدیریت می‌شود. ویدئو یکی از فرم‌های محتوایی بسیار پرطرفدار است که طرفداران و مخاطبان زیادی دارند و حوزه‌های زیادی را دربرمی‌گیرند. اما این متمرکز بودن باعث شده که محدود بماند و نتواند از تمام پتانسیل‌های خود برای سرگرم کردن یا آگاهی بخشی به مخاطبان استفاده کند. پلتفرم غیرمتمرکز ارز دیجیتال جوی استریم یک پلتفرم باز با شبکه‌ای غیرمتمرکز است که سعی دارد راه حلی برای این مشکل پیشنهاد کند که از مدل مالی تازه‌ای استفاده می‌کند و امکان رشد بیشتری به کاربران و تولیدکنندگان محتوا می‌دهد. این پلتفرم یک بلاک چین لایه اول دارد که از مکانیزم اثبات سهام استفاده می‌کند و برای شبکه‌های اجتماعی طراحی شده است. توکن بومی این پلتفرم با نماد JOY معامله می‌شود و هولدرهای این توکن با شرکت در دائوی آن می‌توانند شبکه را کنترل کنند.

خرید جوی استریم

ارز دیجیتال جوی استریم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جوی استریم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جوی استریم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جوی استریم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جوی استریم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جوی استریم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جوی استریم

فروش جوی استریم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جوی استریم، مقدار جوی استریم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جوی استریم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جوی استریم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جوی استریم

خرید و فروش جوی استریم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جوی استریم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جوی استریم به تتر، نیاز نیست که ابتدا جوی استریم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جوی استریم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جوی استریم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جوی استریم

برای ذخیره جوی استریم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جوی استریم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جوی استریم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جوی استریم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جوی استریم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جوی استریم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جوی استریم

قیمت جوی استریم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جوی استریم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جوی استریم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جوی استریم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جوی استریم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جوی استریم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جوی استریم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه جوی استریم

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه جوی استریم دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023