ارز دیجیتای جنی کو | خرید و فروش ارز دیجیتال JennyCo | قیمت لحظه‌ای JCO

جنی کو

JCO - JennyCo
0.006064تتر
0.16%

قیمت جنی کو

352.3184تومان
(18,866)

حجم معاملات جنی کو

1,427,232,196تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
352.8413تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
351.3888تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جنی کو

داده‌های درمانی و سلامت افراد نقش مهمی در مطالعات پزشکی دارند و برای درمانی موثر در سراسر جهان مفید هستند. پلتفرم JennyCo یک پلتفرم غیرمتمرکز داده‌های درمانی و سلامت است که قصد دارد عدم تعادل میان حوزه بهداشت و درمان، هوش مصنوعی و دنیای غیرمتمرکز را از بین ببرد. این پلتفرم به کاربران کمک می‌کند تا کنترل داده‌های خود را در اختیار داشته باشند و بابت به اشتراک گذاشتن آنها درآمد کسب کنند. این پلتفرم به افراد امکان می‌دهد تا در آزمایشان پزشکی مورد نظر خود شرکت کنند و بابت این کار ارز دیجیتال پاداش بگیرند. همچنین تمام کسانی که به داده‌ها دسترسی دارند در این پلتفرم مشخص هستند. پلتفرم ارز دیجیتال JennyCo در میان تکنولوژی بلاک چین، بهداشت و درمان و اینترنت اشیا قرار می‌گیرد. این پلتفرم کاملا رمزنگاری شده است و کنترل داده‌های افراد کاملا حفاظت شده است. توکن بومی این پلتفرم با نماد JCO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۲۵۰ میلیون توکن است.

خرید جنی کو

ارز دیجیتال جنی کو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جنی کو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جنی کو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جنی کو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جنی کو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جنی کو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جنی کو

فروش جنی کو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جنی کو، مقدار جنی کو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جنی کو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جنی کو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جنی کو

خرید و فروش جنی کو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جنی کو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جنی کو به تتر، نیاز نیست که ابتدا جنی کو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جنی کو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جنی کو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جنی کو

برای ذخیره جنی کو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جنی کو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جنی کو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جنی کو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جنی کو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جنی کو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جنی کو

قیمت جنی کو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جنی کو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جنی کو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جنی کو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جنی کو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جنی کو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جنی کو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه جنی کو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه جنی کو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023