خرید و فروش و نگهداری جاسمی کوین JASMY | خرید JasmyCoin

جاسمی کوین

JASMY - JasmyCoin
0.020177تتر
1.16%

قیمت جاسمی کوین

1,140تومان
(28,077)

حجم معاملات جاسمی کوین

488,328,888,604تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,209.156تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,126.327تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جاسمی کوین

ارز دیجیتال JASMY توکن بومی پلتفرمی به نام جاسمی کوین است که به عنوان یک فضای ذخیره‌سازی و یک بازار خرید و فروش داده عمل می‌کند. این پلتفرم به طور ویژه برای اینترنت اشیا (IoT) ساخته شده است. اینترنت اشیا سیستمی شامل کامپیوترها، اتومبیل‌ها، گوشی‌های همراه و حتی ریزتراشه‌های قابل کاشت در بدن است. شرکت‌ها و سازمان‌ها از اطلاعات تولید شده توسط دستگاه‌های اینترنت اشیا برای بهبود کارآمدی خود و بهبود خدمات به مشتریان استفاده می‌کنند. با این حال، یک مشکل مهم در ارتباط با اینترنت اشیا وجود دارد: امکان نشت اطلاعات کاربران و خطرات امنیتی این اتفاق. پلتفرم JasmyCoin برای حل این مشکل ایجاد شده و به کاربران اجازه می‌دهد روی داده‌‌های خود کنترل داشته باشند. کاربران همچنین با کمک جاسمی کوین می‌توانند داده‌های تولید شده از دستگاه‌های اینترنت اشیا خود را به مشاغل مختلف بفروشند. ارز jasmy توکن کاربردی این پروژه است که به عنوان روش پرداخت در JasmyCoin عمل می‌کند. جاسمی کوین یک توکن اتریومی است و سقف عرضه آن به ۵۰ میلیارد توکن محدود شده است. قیمت ارز دیجیتال jasmy در زمان ورود به بازار ۱.۳ دلار بود.

خرید جاسمی کوین

ارز دیجیتال جاسمی کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جاسمی کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جاسمی کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جاسمی کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جاسمی کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جاسمی کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جاسمی کوین

فروش جاسمی کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جاسمی کوین، مقدار جاسمی کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جاسمی کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جاسمی کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جاسمی کوین

خرید و فروش جاسمی کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جاسمی کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جاسمی کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا جاسمی کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جاسمی کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جاسمی کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جاسمی کوین

برای ذخیره جاسمی کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جاسمی کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جاسمی کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جاسمی کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جاسمی کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جاسمی کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جاسمی کوین

قیمت جاسمی کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جاسمی کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جاسمی کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جاسمی کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جاسمی کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جاسمی کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جاسمی کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

از کجا جازمی کوین (JASMY) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، جازمی کوین بخرید.

زمان دریافت جازمی کوین (JASMY) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال جازمی کوین در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، جازمی کوین بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز جازمی کوین در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت جازمی کوین (JASMY) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت جازمی کوین همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت جازمی کوین است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

بهترین کیف پول برای نگهداری جازمی کوین (JASMY) کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023