خرید ارز دیجیتال Jable | فروش ارز دیجیتال جیبل | قیمت لحظه‌ای JAB

جِیبل

JAB - Jable
0.02865تتر
0.17%

قیمت جِیبل

1,908.09تومان
(22,365)

حجم معاملات جِیبل

4,319,691,576تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,912.086تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,906.758تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جِیبل

ایم ورس یک متاورس فوتبالی است و ارز دیجیتال آن جیبل نام دارد. ارز دیجیتال Jable روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده است و تمام مراودات و فعالیت‌های اقتصادی در اکوسیستم ایم ورس با استفاده از این ارز دیجیتال امکان‌پذیر می‌شود. کاربران می‌توانند با استفاده از ارز دیجیتال Jable معاملاتی کم هزینه و با سرعت بالا را در متاورس تجربه کنند. در متاورس AIMverse دنیای واقعی با دنیای مجازی ترکیب می‌شود و کاربران می‌توانند تجربه‌ تازه‌ای از دنیای مجازی داشته باشند. دنیای مجازی فوتبالی این متاورس کاملا با دنیای دیجیتالی کنونی متفاوت است. در این دنیای تازه مرز میان مجازی و واقعی برداشته می‌شود، یعنی کاربران می‌توانند با فعالیت‌های خود در دنیای مجازی درواقعیت تاثیر داشته باشند و مراوده کنند. متاورس ایم ورس از فضاهای مختلفی تشکیل شده است که قابل خرید و فروش هستند. این فضاها به صورت مغازه‌ و زمین‌ در دسترس هستند و کاربران می‌توانند با استفاده از توکن Jable آنها را خرید و فروش کنند. توکن بومی این پلتفرم توکن JAB است و در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید جِیبل

ارز دیجیتال جِیبل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جِیبل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جِیبل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جِیبل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جِیبل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جِیبل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جِیبل

فروش جِیبل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جِیبل، مقدار جِیبل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جِیبل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جِیبل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جِیبل

خرید و فروش جِیبل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جِیبل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جِیبل به تتر، نیاز نیست که ابتدا جِیبل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جِیبل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جِیبل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جِیبل

برای ذخیره جِیبل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جِیبل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جِیبل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جِیبل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جِیبل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جِیبل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جِیبل

قیمت جِیبل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جِیبل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جِیبل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جِیبل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جِیبل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جِیبل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جِیبل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023