خرید ارز دیجیتال Itheum | فروش ارز دیجیتال ایتئوم | قیمت لحظه‌ای Itheum

ایتئوم

ITHEUM - Itheum
0.02516تتر
0.828%

قیمت ایتئوم

1,260.516تومان
(15,470)

حجم معاملات ایتئوم

3,772,910,737تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,276.548تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,258.512تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایتئوم

ایتئوم اولین پلتفرم دلالی داده‌های غیرمتمرکز است. این پلتفرم داده‌های شخصی و اطلاعات را به یک کلاس دارایی قابل معامله تبدیل می‌کند و فروشندگان داده را به مشتریانشان متصل می‌سازد. فضای اینترنت وب ۲ که در حال حاضر با آن در ارتباط هستیم یک فضای متمرکز است که بیشتر شرکت‌های بزرگ به اطلاعات افراد دسترسی دارند و کسی نمی‌تواند مانع از دسترسی آنها بشود. اما پلتفرم ارز دیجیتال Itheum قصد دارد این فضا را تغییر دهد و راه را برای ورود به اینترنت وب ۳ و دنیای غیرمتمرکز اینترنت باز کند. در این اینترنت جدید، کاربران داده‌های خود را کنترل می‌کنند و می‌توانند به کمک تکنولوژی بلاک چین آنها را به فروش بگذارند. توکن بومی این پلتفرم با نماد ITHEUM معامله می‌شود و یک توکن حاکمیتی و کاربردی است. از این توکن برای مراودات مالی در پلتفرم استفاده می‌شود و با شبکه‌های مختلفی سازگار است. عرضه کل آن یک میلیارد توکن است. ۲۴ درصد از آن به اکوسیستم اختصاص دارد، ۱۷ درصد به کامیونیتی، ۱۷ درصد به خزانه، ۱۲ درصد به تیم، ۲۰ درصد در فروش خصوصی و ۵ درصد در فروش عمومی به اشتراک گذاشته می‌شود.

خرید ایتئوم

ارز دیجیتال ایتئوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایتئوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایتئوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایتئوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایتئوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایتئوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایتئوم

فروش ایتئوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایتئوم، مقدار ایتئوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایتئوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایتئوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایتئوم

خرید و فروش ایتئوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایتئوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایتئوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایتئوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایتئوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایتئوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایتئوم

برای ذخیره ایتئوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایتئوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایتئوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایتئوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایتئوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایتئوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایتئوم

قیمت ایتئوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایتئوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایتئوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایتئوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایتئوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایتئوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایتئوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023