خرید فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا ITA | فروش Italian National Football Team Fan Token

فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

ITA - Italian National Football Team Fan Token
3.7269تتر
0.78%

قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

241,130تومان
(24,195)

حجم معاملات فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

229,410,817تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
245,555تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
229,911تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

ارز دیجیتال Italian National Football Team Fan با نماد ITA فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا است که روی پلتفرم سوسیوس ساخته شده است. فن توکن‌ها به هواداران تیم‌های ورزشی مختلف در سطح باشگاهی و ملی اجازه می‌دهند در سرنوشت و مسیر باشگاه محبوب خود تاثیر بگذارند. از طریق Socios.com، هواداران می‌توانند در برخی تصمیمات تیم مثل انتخاب آهنگی که هنگام پیروزی تیم در ورزشگاه پخش می‌شود، مشارکت کنند. با کمک فن توکن‌ها، هولدرها می‌توانند به تجربیات منحصر به فردی مثل ملاقات با اعضای تیم، شرکت در تمرین‌های تیم و... دسترسی داشته باشند. برای مثال، هواداران تیم فوتبال ایتالیا می‌توانند از ارز دیجیتال ita برای خرید آیتم‌ها، کالاها و خدمات VIP ارائه شده توسط باشگاه استفاده کنند. مزیت دیگر توکن‌‌های هواداری این است که همه هواداران در هر کجای جهان باشند، فارق از ملیت یا موقعیت جغرافیایی خود می‌توانند به تیم محبوبشان نزدیک شوند. در سوی مقابل، این فن توکن‌ها به یک مسیر درآمدی تازه برای باشگاه‌ها و تیم‌ها تبدیل می‌شوند. ارز دیجیتال ita روی شبکه چیلیز (CHZ) ساخته شده است. حداکثر عرضه فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا ITA به ۳۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت ita در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۳.۲۰ دلار بود.

خرید فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

ارز دیجیتال فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

فروش فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا، مقدار فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

خرید و فروش فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا به تتر، نیاز نیست که ابتدا فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

برای ذخیره فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فن توکن تیم ملی فوتبال ایتالیا دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023