خرید و قیمت ارز دیجیتال Ispolink Token | فروش ایسپولینک توکن ISP

ایسپولینک توکن

ISP - Ispolink Token
0.001608تتر
1.5%

قیمت ایسپولینک توکن

80.58585تومان
(15,463)

حجم معاملات ایسپولینک توکن

6,780,827,039تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
82.48965تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
78.17604تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایسپولینک توکن

ارز دیجیتال ISP توکن بومی پلتفرمی به نام ایسپولینک است که برای توسعه‌دهندگان وب ۳ ایجاد شده است و از قابلیت‌های زنجیره بایننس اسمارت چین و هوش مصنوعی برای رسیدن به اهداف خود بهره می‌برد. این پلتفرم قصد دارد به شرکت‌های فعال در زمینه بلاک چین، خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای)، متاورس و گیمینگ کمک کند استعدادهای حوزه تکنولوژی اطلاعات و بلاک چین را کشف کنند. به عبارت دیگر، Ispolink فرایند استخدام را برای شرکت‌های این حوزه‌ها ساده‌سازی می‌کند. برای مثال، ایسپولینک از تکنولوژی هوش مصنوعی برای تحلیل رزومه متقاضیان استفاده کرده و سپس رزومه‌های الگوریتمی خود را بر اساس آنها پر می‌کند. در مرحله بعد،‌ از هوش مصنوعی برای متصل کردن کارجویان به کارفرماها استفاده می‌شود. از آنجایی که در حوزه تکنولوژی شکاف زیادی بین عرضه و تقاضای کار وجود دارد، ایسپولینک می‌تواند به شرکت‌ها کمک شایانی ارائه دهد و در عین حال هزینه استخدام را به شدت کاهش می‌دهد. ارز دیجیتال isp به عنوان ابزار مبادله بین پلتفرم و متقاضیان استفاده می‌شود. هدف توکن ایسپولینک isp این است که به یک روش پرداخت امن و آسان بین کاربرانی که از پلتفرم استفاده می‌کنند، تبدیل شود. ارز دیجیتال isp روی سه بلاک چین بایننس اسمارت چین، پالیگان و اتریوم عرضه شده است و مجموع عرضه آن ۱۰ میلیارد توکن است.

خرید ایسپولینک توکن

ارز دیجیتال ایسپولینک توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایسپولینک توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایسپولینک توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایسپولینک توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایسپولینک توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایسپولینک توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایسپولینک توکن

فروش ایسپولینک توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایسپولینک توکن، مقدار ایسپولینک توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایسپولینک توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایسپولینک توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایسپولینک توکن

خرید و فروش ایسپولینک توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایسپولینک توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایسپولینک توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایسپولینک توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایسپولینک توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایسپولینک توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایسپولینک توکن

برای ذخیره ایسپولینک توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایسپولینک توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایسپولینک توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایسپولینک توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایسپولینک توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایسپولینک توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایسپولینک توکن

قیمت ایسپولینک توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایسپولینک توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایسپولینک توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایسپولینک توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایسپولینک توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایسپولینک توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایسپولینک توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ایسپولینک توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ایسپولینک توکن دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023