خرید ارز دیجیتال ایسکرا | فروش ارز دیجیتال ISKRA | قیمت لحظه‌ای ISK

ایسکرا توکن

ISK - ISKRA Token
0.1893تتر
0.745%

قیمت ایسکرا توکن

9,483.93تومان
(6,520)

حجم معاملات ایسکرا توکن

5,992,513,244تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,594.15تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,358.68تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایسکرا توکن

 ISKRA یک هاب بازی‌های بلاک چینی است که بازی‌ها و استودیوهای بازی را گرد هم آورده‌است و به کاربران امکان می‌دهد تا با بازی‌ کردن درآمد کسب کنند. بازی‌های جذاب و با کیفیتی در این پلتفرم جمع‌آوری شده‌اند و بازی‌های بیشتری نیز در لانچ‌پد آن اضافه خواهند شد. کاربران می‌توانند با بازی کردن توکن بومی این پلتفرم را که با نماد ISK در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود کسب کنند و یا با خرید و فروش ان اف تی‌های درون بازی سود کسب کنند. توکن ISK مزایای زیادی را برای کابران و گیمرها در اکوسیستم این بازی فراهم می‌کند. در وهله اول از این توکن می‌توان برای خرید ان اف تی‌ها استفاده کرد. همچنین نقش حاکمیتی در پلتفرم دارد و هولدرهای آن می‌توانند در تصمیمات شبکه رای بدهند و تاثیرگذار باشند. برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در پلتفرم ایسکرا نیز از توکن ISK استفاده می‌شود. سقف عرضه ارز دیجیتال ISKRA یک میلیارد عدد است که در برنامه‌ای ۲۰ ساله وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد.

خرید ایسکرا توکن

ارز دیجیتال ایسکرا توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایسکرا توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایسکرا توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایسکرا توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایسکرا توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایسکرا توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایسکرا توکن

فروش ایسکرا توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایسکرا توکن، مقدار ایسکرا توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایسکرا توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایسکرا توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایسکرا توکن

خرید و فروش ایسکرا توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایسکرا توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایسکرا توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایسکرا توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایسکرا توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایسکرا توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایسکرا توکن

برای ذخیره ایسکرا توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایسکرا توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایسکرا توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایسکرا توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایسکرا توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایسکرا توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایسکرا توکن

قیمت ایسکرا توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایسکرا توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایسکرا توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایسکرا توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایسکرا توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایسکرا توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایسکرا توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ایسکرا توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ایسکرا توکن دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023