خرید اینترنت کامپیوتر ICP - فروش Internet Computer | صرافی بیت برگ

اینترنت کامپیوتر

ICP - Internet Computer
8.819تتر
9.4%

قیمت اینترنت کامپیوتر

508,856تومان
(31,358)

حجم معاملات اینترنت کامپیوتر

726,667,521,951تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
519,242تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
456,753تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینترنت کامپیوتر

اینترنت کامپیوتر (ICP) یک شبکه بلاکچین است که توسعه دهندگان، مشاغل و سازمان‌ها را پوشش می‌دهد. بنیاد DFINITY این پلتفرم را توسعه داد تا یک بستر اینترنتی برای نرم افزارهای بک اند (backend) را میزبانی کند و قدرت پردازشی خود را در اختیار آن‌ها قرار دهد. شبکه ای از رایانه ها در سطح جهانی می توانند خدمات ابری مختلفی را با استفاده از ICP ارائه دهند و جایگزینی غیرمتمرکز برای ارائه دهندگان نرم افزار قدیمی ایجاد کنند. این خدمات به صورت شفاف عمل می کنند و همچنین از طریق ICP قابل همکاری خواهند بود.

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر ICP

 

بلاک‌چین اینترنت کامپیوتر Internet Computer سعی داشته تا یک طراحی تازه از بلاک‌چین ارائه دهد که با ابداعات جدیدی در حوزه رمزنگاری همراه است. این طراحی جدید، اولین بلاک‌چین کامپیوتر جهانی است که می‌تواند هر سیستم آنلاینی را در خود جای دهد، از شبکه‌های اجتماعی تا سرویس‌های دیگر وب و به تکنولوژی IT قدیمی مانند محاسبات ابری نیاز ندارد. اینترنت کامپیوتر ادعا دارد که می‌تواند سیستم کاملا غیرمتمرکز و فرد به فرد را به وجود بیاورد.

چون اینترنت کامپیوتر یک بلاک چین دارد، توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان می‌توانند سیستم‌ها و سرویس‌های خود را به کمک قراردادهای هوشمند بنویسند. استفاده از قراردادهای هوشمند در این اپلیکیشن‌ها یک تحول بزرگ است و امکان خرابکاری و هک شدن را بسیار پایین می‌آورد. مزیت دیگر اینترنت کامپیوتر این است که سرویس‌های وب 3 که روی اینترنت کامپیوتر ایجاد می‌شوند می‌توانند برای خود توکن به وجود بیاورند و اکوسیستم اقتصادی خود را داشته باشند. به عنوان مثال شبکه‌های اجتماعی می‌توانند با دیفای ترکیب شوند و یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز کاملا توکنیزه شده را به وجود بیاورند.

 

سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر ICP

 

توکن بومی شبکه اینترنت کامپیوتر Internet Computer توکن ICP نام دارد. این توکن سه کاربر اصلی دارد که آن را برای سرمایه‌گذاری ارزشمند می‌سازد.

  1. توکن ICP منابعی از Cycle را به وجود می‌آورد و با سوزاندن آنها انرژی لازم برای محاسبات در شبکه مهیا می‌شود. یعنی با تبدیل ICP ها به Cycles، درواقع توکن‌های ICP از بین می‌روند و تورم شبکه کاهش می‌یابد.
  2. توکن‌های ICP می‌توانند استیک شوند. از طرف دیگر با هولد کردن آنها کاربران امکان رای دهی و تصمیم گیری در شبکه را به دست می‌آورند.
  3. توکن ICP به عنوان یک ذخیره ارزش در شبکه استفاده می‌شود و به کاربران خود اجازه می‌دهد تا در فروش‌ توکن‌های دیگر سرویس‌های وب 3 شرکت کنند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر ICP

 

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر ICP در میانه بهار سال 2021 با قیمت 428 دلار وارد بازار شد. ICP از زمان ورود خود حال و روز خوبی نداشته است و در یک روند نزولی بلندمدت به سر می‌برد. در حال حاضر که در اوایل سال 2023 به سر می‌بریم، اینترنت کامپیوتر کمی بالاتر از کف قیمتی خود در محدوده 6 دلاری به سر می‌برد.

خرید اینترنت کامپیوتر

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینترنت کامپیوتر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینترنت کامپیوتر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینترنت کامپیوتر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینترنت کامپیوتر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینترنت کامپیوتر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینترنت کامپیوتر

فروش اینترنت کامپیوتر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینترنت کامپیوتر، مقدار اینترنت کامپیوتر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینترنت کامپیوتر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینترنت کامپیوتر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینترنت کامپیوتر

خرید و فروش اینترنت کامپیوتر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینترنت کامپیوتر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینترنت کامپیوتر به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینترنت کامپیوتر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینترنت کامپیوتر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینترنت کامپیوتر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینترنت کامپیوتر

برای ذخیره اینترنت کامپیوتر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینترنت کامپیوتر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینترنت کامپیوتر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینترنت کامپیوتر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینترنت کامپیوتر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینترنت کامپیوتر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینترنت کامپیوتر

قیمت اینترنت کامپیوتر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینترنت کامپیوتر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینترنت کامپیوتر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینترنت کامپیوتر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینترنت کامپیوتر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینترنت کامپیوتر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینترنت کامپیوتر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

از کجا اینترنت کامپیوتر (ICP) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، اینترنت کامپیوتر (ICP) بخرید.

زمان دریافت اینترنت کامپیوتر (ICP) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال اینترنت کامپیوتر (ICP) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، اینترنت کامپیوتر (ICP) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز اینترنت کامپیوتر (ICP) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

توکن ICP چه کاربردهایی دارد؟

حاکمیت: دارندگان توکن ICP می‌توانند در تصمیم گیری‌های پلتفرم اینترنت کامپیوتر از طریق رای گیری شرکت کنند. اجرای قراردادهای هوشمند: دارندگان توکن ICP می‌توانند با سوزاندن توکن‌های خود قراردادهای هوشمند اجرا کنند. کارمزد تراکنش‌ها: کاربران شبکه اینترنت کامپیوتر باید کارمزد تراکنش‌های شبکه را با توکن ICP پرداخت کنند. راه اندازی نود در شبکه: کاربران می‌توانند با سپرده گذاری (استیکینگ) توکن ICP به عنوان یک نود در شبکه تراکنش‌ها را تایید کنند و در ازای آن پاداش دریافت کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری ICP کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از کیف پول Plug برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

رمز ارزهای مشابه اینترنت کامپیوتر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اینترنت کامپیوتر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023