خرید ارز دیجیتال Intelligent | فروش ارز دیجیتال اینتلیجنت | قیمت لحظه‌ای AITRAN

اینتلیجنت

AITRAN - Intelligent
0تتر
81.224%

قیمت اینتلیجنت

0.002067تومان
(9,016)

حجم معاملات اینتلیجنت

20,364,141تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.01101تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001944تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینتلیجنت

اینتلیجنت یک توکن است که بخشی مهم از اکوسیستم تحول هوشمند است. توکن بومی آن AITRAN، که با استاندارد BEP-20 در شبکه بایننس اسمارت چین ساخته شده، به عنوان یک توکن کاربردی عمل می‌کند و به کاربران امکان دسترسی به ویژگی‌های انحصاری، دریافت بازپرداخت هزینه‌ها و باز کردن مزایای اضافی در پلتفرم را می‌دهد. هدف اصلی پلتفرم اینتلیجنت ایجاد ربات‌های معاملاتی برای موسسات مالی و ارائه خدمات امنیت سایبری به شرکت‌های بزرگ در سطح جهانی است. سهامداران توکن AITRAN از تخفیف‌های معاملاتی کاهش یافته، دسترسی بهتر به ابزارهای پیشرفته تحلیل بازار، دسترسی اولویت‌دار به ویژگی‌ها و محصولات جدید، و مشارکت فعال در حکمرانی جامعه بهره‌مند می‌شوند

خرید اینتلیجنت

ارز دیجیتال اینتلیجنت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینتلیجنت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینتلیجنت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینتلیجنت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینتلیجنت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینتلیجنت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینتلیجنت

فروش اینتلیجنت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینتلیجنت، مقدار اینتلیجنت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینتلیجنت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینتلیجنت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینتلیجنت

خرید و فروش اینتلیجنت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینتلیجنت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینتلیجنت به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینتلیجنت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینتلیجنت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینتلیجنت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینتلیجنت

برای ذخیره اینتلیجنت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینتلیجنت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینتلیجنت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینتلیجنت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینتلیجنت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینتلیجنت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینتلیجنت

قیمت اینتلیجنت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینتلیجنت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینتلیجنت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینتلیجنت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینتلیجنت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینتلیجنت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینتلیجنت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اینتلیجنت

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اینتلیجنت دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023