قیمت لحظه‌ای و خرید ITGR | نگهداری رایگان ایتگر و فروش ارز دیجیتال Integral

اینتگرال

ITGR - Integral
0.006241تتر
0.19%

قیمت اینتگرال

365.7226تومان
(24,593)

حجم معاملات اینتگرال

787,540,959تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
366.543تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
365.1952تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینتگرال

اینتگرال یک سرویس دیفای است که برای انجام سفارشات بزرگ به وجود آمده است. کاربران Integral در رده مشتریان بزرگ بازار قرار می‌گیرند و خحم معاملات بالایی در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز دارند. در واقع نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران بزرگ می‌توانند از آن برای معاملات خود استفاده کنند. تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال اینتگرال از سرمایه‌گذاران اولیه ارزهای دیجیتال، بنیانگذاران استارت‌آپ‌ها، ریاضیدان‌ها، مدیران دارایی و دانشمندان علوم داده تشکیل شده‌اند. یکی از مشکلاتی که برای سفارشات بزرگ وجود دارد، تاثیر زیاد آنها بر قیمت و بازار است. پلتفرم ارز دیجیتال Integral توانسته است قیمت‌هایی رقابتی را برای کاربران خود ارائه کند که تقریبا هیچ تاثیری بر قیمت بازار نخواهند گذاشت. این پلتفرم با دنبال کردن دفتر سفارشات و بازارسازهای خودکار صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز، نقدینگی بسیار بالایی را برای مشتریان بزرگ خود ایجاد می‌کند تا بتوانند سفارشات بزرگ خود را به راحتی و بدون نوسان قیمتی انجام دهند. توکن بومی این پلتفرم با نماد ITGR  در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۳۰۰ میلیون عددی است. ۲۵ درصد از این توکن به تیم توسعه‌دهنده اختصاص دارد، ۴۰ درصد به فارمینگ و ۵ درصد هم به مشاوران پروژه داده می‌شود.

خرید اینتگرال

ارز دیجیتال اینتگرال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینتگرال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینتگرال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینتگرال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینتگرال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینتگرال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینتگرال

فروش اینتگرال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینتگرال، مقدار اینتگرال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینتگرال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینتگرال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینتگرال

خرید و فروش اینتگرال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینتگرال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینتگرال به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینتگرال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینتگرال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینتگرال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینتگرال

برای ذخیره اینتگرال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینتگرال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینتگرال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینتگرال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینتگرال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینتگرال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینتگرال

قیمت اینتگرال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینتگرال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینتگرال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینتگرال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینتگرال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینتگرال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینتگرال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023