فروش InsureDAO | خرید ارز دیجیتال اینشور دائو | قیمت لحظه‌ای INSURE

اینشور دائو

INSURE - InsureDAO
0.0065تتر
14.316%

قیمت خرید اینشور دائو

قیمت فروش اینشور دائو

338تومان
334.75تومان
(4,841)

حجم معاملات اینشور دائو

932,731تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
338تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
295.672تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینشور دائو

اینشور دائو یک پروتکل غیرمتمرکز بیمه است. پلتفرم InsureDAO به کاربران خود امکان می‌دهد تا سطح ریسک خود را در پلتفرم‌های دیفای پایین بیاورند و خود را در برابر ریسک‌های این حوزه بیمه کنند. توکن بومی پلتفرم InsureDAO با نماد INSURE در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. چیزی که این پلتفرم را ار دیگر پلتفرم‌های دیفای متمایز می‌کند توانایی آن در ساخت و فروش انواع بیمه‌ها برای پوشش ریسک سرمایه‌گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال و دیفای است. InsureDAO به پلتفرم‌های دیفای امکان می‌دهد تا بیمه‌های کاملی را به کاربران خود ارائه دهند و از طرف دیگر بازدهی بالایی داشته باشند. پلتفرم InsureDAO تنوع بالایی از خدمات بیمه‌ای را ارايه می‌دهد که امکان قیمت‌گذاری متفاوتی را برای هر سطح از ریسک و سرمایه را دارد. از طرف دیگر، پروژه‌ها به کمک این پلتفرم می‌توانند برای کاربران و معاملاتشان نقدینگی فراهم کنند و سرمایه‌های قفل شده را به جریان بیاندازند. هر پلتفرم دیفای می‌تواند به صورت مستقل خدمات بیمه‌ای را به کاربران ارائه کند و معاملاتی امن و راحت را برای آنها به ارمغان بیاورد.

خرید اینشور دائو

ارز دیجیتال اینشور دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینشور دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینشور دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینشور دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینشور دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینشور دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینشور دائو

فروش اینشور دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینشور دائو، مقدار اینشور دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینشور دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینشور دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینشور دائو

خرید و فروش اینشور دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینشور دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینشور دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینشور دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینشور دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینشور دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینشور دائو

برای ذخیره اینشور دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینشور دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینشور دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینشور دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینشور دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینشور دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینشور دائو

قیمت اینشور دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینشور دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینشور دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینشور دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینشور دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینشور دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینشور دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023