خرید سریع اینشور ایس INSUR | فروش آسان ارز دیجیتال InsurAce

اینشور ایس

INSUR - InsurAce
0.02386تتر
3.79%

قیمت اینشور ایس

1,383.88تومان
(25,408)

حجم معاملات اینشور ایس

994,030,377تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,472.04تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,372.86تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینشور ایس

ارز دیجیتال INSUR توکن بومی پروژه‌ای به نام اینشور ایس است. پروتکل InsurAce هم یک پلتفرم خدمات بیمه است و هم یک پروتکل دیفای (خدمات مالی غیر متمرکز). در نتیجه، اینشور ایس دو پلتفرم دارد: بیمه و سرمایه‌گذاری.این دو پلتفرم به شکلی مکمل هم عمل می‌کنند تا سودی باثبات را برای بیمه شده، بیمه کننده و سرمایه‌گذار فراهم کنند. اینشور ایس ادعا می‌کند که مزایای زیادی از جمله حق بیمه پایین، بازگشت سرمایه بالا، پوشش بین بلاک چینی و دسترسی آسانی دارد. به گفته توسعه‌دهندگان، سبد سرمایه گذاری منحصر به فرد اینشور ایس به همراه سود ثابت سرمایه گذاری در آن این امکان را فراهم می‌کند که حق بیمه کاربران نزدیک به صفر باشد. ارز دیجیتال INSUR توکن حاکمیتی اینشور ایس است؛ بنابراین هولد توکن INSUR به معنای داشتن حق رای در مورد تصمیمات مدیریتی پروژه است. همچنین ارز دیجیتال INSUR را می‌توان در استخر اینشور ایس استیک کرد و سود گرفت. توکن INSUR روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. این ارز دیجیتال یک توکن ضد تورمی است و سقف عرضه آن به صد میلیون توکن محدود شده است.

خرید اینشور ایس

ارز دیجیتال اینشور ایس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینشور ایس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینشور ایس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینشور ایس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینشور ایس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینشور ایس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینشور ایس

فروش اینشور ایس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینشور ایس، مقدار اینشور ایس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینشور ایس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینشور ایس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینشور ایس

خرید و فروش اینشور ایس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینشور ایس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینشور ایس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینشور ایس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینشور ایس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینشور ایس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینشور ایس

برای ذخیره اینشور ایس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینشور ایس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینشور ایس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینشور ایس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینشور ایس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینشور ایس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینشور ایس

قیمت اینشور ایس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینشور ایس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینشور ایس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینشور ایس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینشور ایس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینشور ایس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینشور ایس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023