خرید و فروش ارز دیجیتال Instadapp | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال اینستادپ

اینستادپ

INST - Instadapp
1.5568تتر
1.67%

قیمت اینستادپ

89,204تومان
(27,757)

حجم معاملات اینستادپ

1,540,684,302تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
90,751تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
86,620تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینستادپ

اینستادپ یک پلتفرم دیفای برای کاربران و توسعه‌دهندگان پروژه‌های ارز دیجیتال است. Instadapp پروتکل‌های دیفای مختلف را در یک لایه قرارداد هوشمند جمع‌آوری می‌کند و به کاربران خود امکان می‌دهد تا از تمام پتانسیل‌های امور مالی غیرمتمرکز استفاده کنند. یکی از مهمترین کارکردهای اینستادپ، ارتقا دادن پروتکل‌های دیفای به صورت اتوماتیک است. توکن حاکمیتی این پلتفرم با نماد INST در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای محدودیت عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است. براساس وایت پیپر این کوین، قسمتی از توکن‌های حاکمیتی به سهامداران و تیم توزیع می‌شوند تا بتوانند از طریق دائو شبکه را کنترل کنند. قسمت بزرگتری از عرضه این کوین به اکوسیستم و توسعه پلتفرم اختصاص پیدا می‌کند و در زمان مقرر به کامیونیتی و کاربران توزیع خواهد شد. تیم اصلی ارز دیجیتال اینستادپ آن را کنترل می‌کنند تا زمانی که سیستم رای دهی ایجاد شود و کاربران و هولدرهای آن کنترل شبکه را به دست بگیرند. از این طریق تمام تغییرات پروتکل و ارتقای آن به صورت روی زنجیره و استاندارد به رای گذاشته می‌شود و کاربران نقش مهمی در کنترل شبکه خواهند داشت.

خرید اینستادپ

ارز دیجیتال اینستادپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینستادپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینستادپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینستادپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینستادپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینستادپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینستادپ

فروش اینستادپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینستادپ، مقدار اینستادپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینستادپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینستادپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینستادپ

خرید و فروش اینستادپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینستادپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینستادپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینستادپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینستادپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینستادپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینستادپ

برای ذخیره اینستادپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینستادپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینستادپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینستادپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینستادپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینستادپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینستادپ

قیمت اینستادپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینستادپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینستادپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینستادپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینستادپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینستادپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینستادپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023