خرید اینسکریپشن دائو ICDA | فروش ارز دیجیتال ICDA به همراه قیمت لحظه‌ای

اینسکریپشن دائو

ICDA - InscriptionDAO
0.000001تتر
25.02%

قیمت اینسکریپشن دائو

0.086285تومان
(8,740)

حجم معاملات اینسکریپشن دائو

6,344,471تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.115085تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.008698تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینسکریپشن دائو

Inscription DAO به ایجاد یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) برای بخش خطاطی و نقش‌برجسته اختصاص دارد، با هدف الهام‌بخشی و هدایت توسعه پویای یک اکوسیستم خطاطی چند زنجیره‌ای. توکن $ICDA دو هدف حکمرانی و انگیزه‌دهی را دنبال می‌کند و پشتیبانی قوی برای عملکرد سالم DAO و شکوفایی اکوسیستم فراهم می‌کند.

به عنوان یک DAO، Inscription DAO به جامعه‌ای از اعضا تکیه دارد که در تصمیم‌گیری‌های مربوط به راه‌اندازی و مدیریت اکوسیستم خطاطی مشارکت می‌کنند. این مشارکت ممکن است شامل رأی دادن برای پیشنهادات، توسعه استراتژی‌های جدید و ارائه بازخورد باشد.

توکن $ICDA به عنوان ابزاری برای حکمرانی درون اکوسیستم عمل می‌کند، به این معنی که دارندگان توکن می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های کلیدی مشارکت کنند. این شامل رأی دادن برای تغییرات سیاست، انتخاب پروژه‌های تأمین مالی و دیگر مسائل مهم می‌باشد.

علاوه بر حکمرانی، توکن $ICDA همچنین نقش انگیزه‌دهی را ایفا می‌کند. این می‌تواند به تشویق اعضای جامعه برای مشارکت فعال در DAO و اکوسیستم کمک کند، از جمله از طریق پاداش‌دهی برای مشارکت یا ارائه تسهیلات برای پروژه‌های خلاقانه.

در نهایت، Inscription DAO به دنبال ایجاد یک اکوسیستم خطاطی قوی و غیرمتمرکز است که در آن خلاقیت، نوآوری و همکاری جامعه در مرکز تمام فعالیت‌ها قرار دارد. این سازمان به دنبال ترویج توسعه و شکوفایی بخش خطاطی در عرصه بلاک‌چین است.

خرید اینسکریپشن دائو

ارز دیجیتال اینسکریپشن دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینسکریپشن دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینسکریپشن دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینسکریپشن دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینسکریپشن دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینسکریپشن دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینسکریپشن دائو

فروش اینسکریپشن دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینسکریپشن دائو، مقدار اینسکریپشن دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینسکریپشن دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینسکریپشن دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینسکریپشن دائو

خرید و فروش اینسکریپشن دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینسکریپشن دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینسکریپشن دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینسکریپشن دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینسکریپشن دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینسکریپشن دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینسکریپشن دائو

برای ذخیره اینسکریپشن دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینسکریپشن دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینسکریپشن دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینسکریپشن دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینسکریپشن دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینسکریپشن دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینسکریپشن دائو

قیمت اینسکریپشن دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینسکریپشن دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینسکریپشن دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینسکریپشن دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینسکریپشن دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینسکریپشن دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینسکریپشن دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023