خرید و فروش اینجکتیو پروتکل INJ | قیمت Injective Protocol

اینجکتیو پروتکل

INJ - Injective Protocol
28.762تتر
1.36%

قیمت اینجکتیو پروتکل

1,863,777تومان
(26,723)

حجم معاملات اینجکتیو پروتکل

248,839,680,955تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,908,878تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,808,956تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینجکتیو پروتکل

اینجکتیو پروتکل Injective Protocol یک بلاک‌چین لایه اول است که برای ایجاد اپلیکیشن‌های دیفای به وجود آمده‌است. اینجکتیو زیرساخت‌های مناسب را برای صرافی‌‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند به صورتی حرفه‌ای به وجود می‌آورد. اینجکتیو توسط شبکه کاسموس Cosmos SDK ایجاد شده‌است و از مکانیزم اثبات سهام تندرمیت Tendermint آن بهره می‌برد، این مساله باعث می‌شود تراکنش‌های شبکه اینجکتیو پروتکل لحظه‌ای باشند و با سرعت بسیار بالایی انجام شوند.( 10 هزار تراکنش در ثانیه)

شبکه اینجکتیو پروتکل امکان ارتباط و تعامل با بیشتر بلاک‌چین‌های لایه اول را دارد که سولانا Solana و پالیگان Polygon نیز شامل آنها نیز می‌شود. همچنین اینجکتیو پروتکل می‌تواند با اتریوم از طریق توکن‌های ERC-20 تعامل داشته باشد که آن را به اولین پروتکلی تبدیل می‌کند که در اکوسیستم کاسموس از دارایی‌های اتریومی پشتیبانی می‌کند.

قراردادهای هوشمند روی شبکه اینجکتیو پروتکل، به صورت چند زنجیره‌ای و همزمان ایجاد و اجرا می‌شوند. از طرف دیگر، اینجکتیو پروتکل تنها شبکه‌ای است که می‌تواند قراردادهای هوشمند اتوماتیک را روی خود اجرا کند. این مساله باعث می‌شود که توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان بتوانند به قابلیت‌های تازه‌ای دستیابی پیدا کنند و اپلیکیشن‌هایی با موارد استفاده تازه در اکوسیستم خود ایجاد کنند.

ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل INJ

 

توکن بومی شبکه اینجکتیو پروتکل INJ نام دارد که اختیارات زیادی به دارنده آن می‌دهد. هولدرهای اینجکتیو پروتکل می‌توانند از این ارز برای موارد زیر استفاده کنند :

  1. حاکمیت در پروتکل اینجکتیو: با داشتن توکن اینجکتیو پروتکل می‌توان در تصمیمات شبکه تاثیرگذار بود.
  2. منتفع شدن از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز dApp روی شبکه
  3. تامین امنیت توسط مکانیزم اثبات سهام پروتکل تندرمینت
  4. ایجاد مشوق برای توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان
  5. استیک کردن و سپرده‌گذاری ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل و کسب درآمد از آن

ساختار توکن اینجکتیو پروتکل کاملا ضد تورم است، به این صورت که 60 درصد از کارمزدهای شبکه به صورت هفتگی بازخرید و سوزانده می‌شوند. این کار عرضه توکن INJ را در طول زمان بسیار پایین می‌آورد.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل INJ

 

ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل  INJ در ماه اکتبر سال 2020، مهر سال 1399 با قیمت یک دلاری وارد بازار شد. این ارز از همان ابتدا روندی صعودی به خود گرفت و تواسنت در ماه آوریل سال 2021 یعنی حدود شش ماه بعد به قله قیمتی خود در 20 دلار برسد. در حال حاضر، که در ابتدای سال 2023 به سر می‌بریم، ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل در حدود قیمت دو دلاری در نوسان است.

خرید اینجکتیو پروتکل

ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینجکتیو پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینجکتیو پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینجکتیو پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینجکتیو پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینجکتیو پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینجکتیو پروتکل

فروش اینجکتیو پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینجکتیو پروتکل، مقدار اینجکتیو پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینجکتیو پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینجکتیو پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینجکتیو پروتکل

خرید و فروش اینجکتیو پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینجکتیو پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینجکتیو پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینجکتیو پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینجکتیو پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینجکتیو پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینجکتیو پروتکل

برای ذخیره اینجکتیو پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینجکتیو پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینجکتیو پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینجکتیو پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینجکتیو پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینجکتیو پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینجکتیو پروتکل

قیمت اینجکتیو پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینجکتیو پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینجکتیو پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینجکتیو پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینجکتیو پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینجکتیو پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینجکتیو پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری INJ کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز INJ را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا INJ بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، INJ بخرید.

رمز ارزهای مشابه اینجکتیو پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اینجکتیو پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023