فروش Inflation Hedging Coin | خرید و قیمت اینفلیشن هجینگ کوین IHC

اینفلیشن هجینگ کوین

IHC - Inflation Hedging Coin
0.000022تتر
2.79%

قیمت اینفلیشن هجینگ کوین

1.227577تومان
(28,013)

حجم معاملات اینفلیشن هجینگ کوین

69,648,553تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.266579تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.19425تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینفلیشن هجینگ کوین

ارز دیجیتال Inflation Hedging Coin با نماد IHC رمزارزی است که به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری ایجاد شده است. هدف از ایجاد ihc ارائه ابزار جایگزینی برای مبارزه با تورم و ذخیره ارزش بدون دخالت سیستم مالی و دولتی بود. ویژگی متمایز اینفلیشن هجینگ کوین این است که ارزش خود را با توکن‌‌سوزی‌های متعدد افزایش می‌دهد. توکن ihc بر اساس نرخ تورم سالانه ایالات متحده و شاخص تورم ماهانه آمریکا سوزانده می‌شود. با کمک صرافی X-Meta.com که توسط شرکت مادر ihc تاسیس شده است، شرکت IHC Capital و دیگر شرکت‌های سودآور این مجموعه، ارز دیجیتال ihc از بازار آزاد خریداری شده و سوزانده می‌شود که عرضه در گردش آن را به صورت ماهانه کاهش می‌دهد. رمز ارز ihc که بر اساس استاندارد شبکه بایننس ساخته شده است در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد. مجموع عرضه ihc به ۱۰۰۰ میلیارد توکن محدود شده است و قیمت خرید و فروش آن در زمان ورود به بازار ۰.۰۰۱ دلار بود.  

خرید اینفلیشن هجینگ کوین

ارز دیجیتال اینفلیشن هجینگ کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینفلیشن هجینگ کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینفلیشن هجینگ کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینفلیشن هجینگ کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینفلیشن هجینگ کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینفلیشن هجینگ کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینفلیشن هجینگ کوین

فروش اینفلیشن هجینگ کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینفلیشن هجینگ کوین، مقدار اینفلیشن هجینگ کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینفلیشن هجینگ کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینفلیشن هجینگ کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینفلیشن هجینگ کوین

خرید و فروش اینفلیشن هجینگ کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینفلیشن هجینگ کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینفلیشن هجینگ کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینفلیشن هجینگ کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینفلیشن هجینگ کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینفلیشن هجینگ کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینفلیشن هجینگ کوین

برای ذخیره اینفلیشن هجینگ کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینفلیشن هجینگ کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینفلیشن هجینگ کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینفلیشن هجینگ کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینفلیشن هجینگ کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینفلیشن هجینگ کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینفلیشن هجینگ کوین

قیمت اینفلیشن هجینگ کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینفلیشن هجینگ کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینفلیشن هجینگ کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینفلیشن هجینگ کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینفلیشن هجینگ کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینفلیشن هجینگ کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینفلیشن هجینگ کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023