خرید اینفینیتی نتورک IN | فروش ارز دیجیتال IN به همراه قیمت لحظه‌ای

اینفینیتی نتورک

IN - Infinity Network
0.000007تتر
41.2%

قیمت اینفینیتی نتورک

0.4248تومان
(4,337)

حجم معاملات اینفینیتی نتورک

32,287,647تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.436305تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.27317تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینفینیتی نتورک

بستر نوآورانه چند زنجیره‌ای ما، آماده ورود میلیاردها کاربر جدید است. این پلتفرم، با یکپارچه‌سازی درخشان بین بلاک‌چین‌های متعدد، تجربه‌ای انعطاف‌پذیر برای توسعه‌ی طیف گسترده‌ای از اپلیکیشن‌ها و انجام ارزیابی‌های امن و دقیق ارائه می‌دهد. علاوه بر این، توکن‌های اختصاصی ما، ضمن ایفای نقش واحد پول اصلی، از طریق درگاه‌های پرداخت متعدد، امکان تراکنش‌های تجاری بین‌المللی را در عرصه‌ی تجارت الکترونیک تسهیل خواهند کرد.

خرید اینفینیتی نتورک

ارز دیجیتال اینفینیتی نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینفینیتی نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینفینیتی نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینفینیتی نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینفینیتی نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینفینیتی نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینفینیتی نتورک

فروش اینفینیتی نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینفینیتی نتورک، مقدار اینفینیتی نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینفینیتی نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینفینیتی نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینفینیتی نتورک

خرید و فروش اینفینیتی نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینفینیتی نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینفینیتی نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینفینیتی نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینفینیتی نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینفینیتی نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینفینیتی نتورک

برای ذخیره اینفینیتی نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینفینیتی نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینفینیتی نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینفینیتی نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینفینیتی نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینفینیتی نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینفینیتی نتورک

قیمت اینفینیتی نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینفینیتی نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینفینیتی نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینفینیتی نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینفینیتی نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینفینیتی نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینفینیتی نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023