فروش ایموپت توکن IMPT |‌ خرید IMMOPET Token | قیمت لحظه‌ای IMPT

ایموپت توکن

IMPT - IMMOPET Token
0.005958تتر
0.368%

قیمت ایموپت توکن

297.9تومان
(15,339)

حجم معاملات ایموپت توکن

123,317,347تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
392.45تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
260تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایموپت توکن

ایموپت توکن با نماد IMPT ارز دیجیتال بومی پروژه‌ای است که قصد دارد به کسانی که حیوانات خانگی خود را از دست داده‌اند کمک کند بر ناراحتی خود غلبه کنند. علاوه بر این، ایموپت قصد دارد محتواهای مختلفی را در فضای مجازی ایجاد کند؛ با کمک این محتواها می‌توانید حیوانات خانگی محبوب خود را برای همیشه به خاطر بسپارید. ارز دیجیتال impt یک توکن ERC20 است که به عنوان رمز ارز اصلی اکوسیستم ایموپت عمل می‌کند و این اکوسیستم شامل یک بازی و یک متاورس است. در بازی Immopet می‌توانید پت خود را بزرگ کنید و با NFT پاداش بگیرید. متاورس Kesami نیز می‌تواند به شکل بی‌پایانی گسترش یابد. این متاورس در حال حاضر شامل یک لابی، یک موزه هنر NFT و یک مموریال پارک آنلاین است. ایموپت IMMOPET Token علاوه بر گیم و متاورس خود شامل پلتفرمی برای ملاقات حیوانات خانگی است. ارز دیجیتال impt جهت پرداخت کمیسیون خریدها و تولید محتوا در اکوسیستم ایموپت استفاده می‌شود. مجموع عرضه رمز ارز ایموپت توکن ۲ میلیارد توکن است و قیمت خرید و فروش impt در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ حدودا ۰.۰۲۸ بود.

خرید ایموپت توکن

ارز دیجیتال ایموپت توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایموپت توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایموپت توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایموپت توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایموپت توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایموپت توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایموپت توکن

فروش ایموپت توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایموپت توکن، مقدار ایموپت توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایموپت توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایموپت توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایموپت توکن

خرید و فروش ایموپت توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایموپت توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایموپت توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایموپت توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایموپت توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایموپت توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایموپت توکن

برای ذخیره ایموپت توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایموپت توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایموپت توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایموپت توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایموپت توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایموپت توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایموپت توکن

قیمت ایموپت توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایموپت توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایموپت توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایموپت توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایموپت توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایموپت توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایموپت توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023