خرید MILK MILK | فروش ارز دیجیتال MILK به همراه قیمت لحظه‌ای

ایلومیکاتی

MILK - ILLUMICATI
0تتر
0%

قیمت ایلومیکاتی

0.00069تومان
(14,070)

حجم معاملات ایلومیکاتی

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00069تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00069تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایلومیکاتی

MILK با نماد MILK یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ایلومیکاتی

ارز دیجیتال ایلومیکاتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایلومیکاتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایلومیکاتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایلومیکاتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایلومیکاتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایلومیکاتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایلومیکاتی

فروش ایلومیکاتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایلومیکاتی، مقدار ایلومیکاتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایلومیکاتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایلومیکاتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایلومیکاتی

خرید و فروش ایلومیکاتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایلومیکاتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایلومیکاتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایلومیکاتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایلومیکاتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایلومیکاتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایلومیکاتی

برای ذخیره ایلومیکاتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایلومیکاتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایلومیکاتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایلومیکاتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایلومیکاتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایلومیکاتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایلومیکاتی

قیمت ایلومیکاتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایلومیکاتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایلومیکاتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایلومیکاتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایلومیکاتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایلومیکاتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایلومیکاتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023