خرید رمز ارز IDYP | فروش ارز دیجیتال iDeFiYieldProtocol به همراه قیمت لحظه‌ای آی دیفای یلد پروتکل

آی دیفای یلد پروتکل

IDYP - iDeFiYieldProtocol
0.002583تتر
14.99%

قیمت آی دیفای یلد پروتکل

166.0611تومان
(23,742)

حجم معاملات آی دیفای یلد پروتکل

2,365,913,028تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
177.8409تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
128.6تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آی دیفای یلد پروتکل

ارز دیجیتال iDypius که با نماد iDYP معامله می‌شود، توکن بومی پلتفرم و اکوسیستم دیپیوس است. اکوسیستم دیپیوس یک پلتفرم قرارداد هوشمند و متاورس در حال توسعه است که سرویس‌های مالی غیرمتمرکز را با سرعتی بالا و بهینه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. پلتفرم Dypius یک اکوسیستم غیرمتمرکز و قدرتمند است که مقیاس‌پذیری و امنیت بالایی دارد و زیرساخت‌های لازم را برای پذیرش ارزهای دیجیتال و دنیای غیرمتمرکز را برای کاربران و کسب و کارها ارائه می‌دهد. این پلتفرم راهکارهای مختلفی را هم برای مبتدی‌ها و هم برای افراد و کسب و کارهای حرفه‌ای در اکوسیستم ارزهای دیجیتال و بلاک چین ارائه می‌دهد. توکن بومی این پلتفرم که iDYP نام دارد یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است که روی بلاک چین‌های اتریوم، اسمارت چین بایننس و آوالانچ قرار دارد و قابل معامله است. این توکن نقش مهم و اساسی در اکوسیستم دیپیوس دارد و کاربران می‌توانند با استیک کردن دارایی‌های خود یا استفاده از دیگر سرویس‌های مالی و غیرمتمرکز آن را پاداش بگیرند. از طرف دیگر در متاورس اکوسیستم iDypius این توکن برای بازی‌های بازی برای درآمد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید آی دیفای یلد پروتکل

ارز دیجیتال آی دیفای یلد پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آی دیفای یلد پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آی دیفای یلد پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آی دیفای یلد پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آی دیفای یلد پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آی دیفای یلد پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آی دیفای یلد پروتکل

فروش آی دیفای یلد پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آی دیفای یلد پروتکل، مقدار آی دیفای یلد پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آی دیفای یلد پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آی دیفای یلد پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آی دیفای یلد پروتکل

خرید و فروش آی دیفای یلد پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آی دیفای یلد پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آی دیفای یلد پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا آی دیفای یلد پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آی دیفای یلد پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آی دیفای یلد پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آی دیفای یلد پروتکل

برای ذخیره آی دیفای یلد پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آی دیفای یلد پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آی دیفای یلد پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آی دیفای یلد پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آی دیفای یلد پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آی دیفای یلد پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آی دیفای یلد پروتکل

قیمت آی دیفای یلد پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آی دیفای یلد پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آی دیفای یلد پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آی دیفای یلد پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آی دیفای یلد پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آی دیفای یلد پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آی دیفای یلد پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023