فروش و خرید هایپرکومیک | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال HYPERCOMIC

هایپرکومیک

HYCO - HYPERCOMIC
0.00928تتر
2.2%

قیمت هایپرکومیک

525.248تومان
(27,186)

حجم معاملات هایپرکومیک

282,378,211تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
552.982تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
474.874تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هایپرکومیک

هایپر کامیک یک پلتفرم به اشتراک گذاری محتوا در وب ۳ است. در این پلتفرم غیرمتمرکز، کاربران می‌توانند محتوای خود را به نمایش بگذارند و مخاطب پیدا کنند. پلتفرم ارز دیجیتال HYPERCOMIC به تولیدکنندگان محتوا امکان می‌دهد تا به صورتی مستقیم با کاربران خود ارتباط داشته باشند و از ایده‌های آنها و بازخوردهای آنها استفاده کنند. توکن مورد استفاده در این پلتفرم با نماد HYCO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. HYCO یک توکن کاربردی است که سرویس‌های زیادی را برای کاربران فراهم می‌کند. اکوسیستم ارز دیجیتال HYPERCOMIC یک اکوسیستم تعامل‌پذیر است که به کاربران امکان می‌دهد تا ایده‌ها و محتوای خود را به اشتراک بگذارند. توکن HYCO یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است و روی بلاک چین اتریوم قرار دارد. این توکن دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است و در ماه مارس سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این توکن ۰.۳۷۸ دلار بوده است.

خرید هایپرکومیک

ارز دیجیتال هایپرکومیک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هایپرکومیک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هایپرکومیک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هایپرکومیک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هایپرکومیک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هایپرکومیک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هایپرکومیک

فروش هایپرکومیک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هایپرکومیک، مقدار هایپرکومیک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هایپرکومیک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هایپرکومیک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هایپرکومیک

خرید و فروش هایپرکومیک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هایپرکومیک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هایپرکومیک به تتر، نیاز نیست که ابتدا هایپرکومیک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هایپرکومیک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هایپرکومیک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هایپرکومیک

برای ذخیره هایپرکومیک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هایپرکومیک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هایپرکومیک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هایپرکومیک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هایپرکومیک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هایپرکومیک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هایپرکومیک

قیمت هایپرکومیک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هایپرکومیک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هایپرکومیک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هایپرکومیک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هایپرکومیک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هایپرکومیک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هایپرکومیک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023