خرید ارز دیجیتال اچ ایکس ای کوین | فروش ارز دیجیتال HXAcoin | قیمت لحظه‌ای HXA

اچ ایکس ای کوین

HXA - HXAcoin
0.000037تتر
0%

قیمت اچ ایکس ای کوین

2.41125تومان
(9,187)

حجم معاملات اچ ایکس ای کوین

554,605,437تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.41768تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.40482تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اچ ایکس ای کوین

HXA با نماد HXA یکی از انواع ارزهای دیجیتال استاچ ایکس ای کوین توکن کاربردی پلتفرم هرنیکا است. از این توکن برای استیکینگ، ارتباط با برندها و محصولات در دنیای واقعی و پاداش دهی به کاربران استفاده می‌شود. پلتفرم هرنیکا یک پلتفرم غیرمتمرکز است که قصد دارد با استفاده از ان اف تی‌ها دارایی‌های دنیای واقعی را به روی بلاک چین ببرد. توکن بومی آن با نماد HXA معامله می‌شود. کاربران با سپرده‌گذاری توکن‌های HXAcoin خود در پلتفرم پاداش کسب می‌کنند و می‌توانند برای استفاده از خدمات پلتفرم تخفیف بگیرند. از این توکن برای حاکمیت و رای دادن نیز استفاده می‌شود. هولدرهای توکن HXAcoin به مزایا و امکانات خاصی دسترسی دارند و می‌توانند در رویدادهای اختصاصی شرکت کنند.

خرید اچ ایکس ای کوین

ارز دیجیتال اچ ایکس ای کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اچ ایکس ای کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اچ ایکس ای کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اچ ایکس ای کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اچ ایکس ای کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اچ ایکس ای کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اچ ایکس ای کوین

فروش اچ ایکس ای کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اچ ایکس ای کوین، مقدار اچ ایکس ای کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اچ ایکس ای کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اچ ایکس ای کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اچ ایکس ای کوین

خرید و فروش اچ ایکس ای کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اچ ایکس ای کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اچ ایکس ای کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا اچ ایکس ای کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اچ ایکس ای کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اچ ایکس ای کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اچ ایکس ای کوین

برای ذخیره اچ ایکس ای کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اچ ایکس ای کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اچ ایکس ای کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اچ ایکس ای کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اچ ایکس ای کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اچ ایکس ای کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اچ ایکس ای کوین

قیمت اچ ایکس ای کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اچ ایکس ای کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اچ ایکس ای کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اچ ایکس ای کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اچ ایکس ای کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اچ ایکس ای کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اچ ایکس ای کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اچ ایکس ای کوین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اچ ایکس ای کوین دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023