خرید Humans.ai | قیمت لحظه‌ای HEART | فروش ارز دیجیتال هیومنز ای آی

هیومنز ای آی

HEART - Humans.ai
0.01541تتر
1.11%

قیمت هیومنز ای آی

896.862تومان
(26,089)

حجم معاملات هیومنز ای آی

2,015,630,997تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
940.512تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
873.582تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هیومنز ای آی

ارز دیجیتال Heart توکن بومی پلتفرم Humans.ai است که خلق محصولات با کمک هوش مصنوعی را امکان‌پذیر می‌کند. هیومنز ای آی کتابخانه‌ای از ابزارهای هوش مصنوعی را به یک استودیو تبدیل کرده است که در آن کاربران می‌توانند هر چیزی را که برای تحقق ایده خود نیاز دارند انتخاب کنند و مورد استفاده قرار دهند. برای مثال، با کمک این ابزارها کاربران این امکان را دارند که نسخه دیجیتال شخصیت خود را خلق کنند. این موجودات دیجیتال سپس می‌توانند توسط خود این کاربران و دیگران مورد استفاده قرار گیرند. ارز دیجیتال heart به عنوان توکن بومی پلتفرم به تمام هولدرهای آن اجازه می‌دهد تا در حاکمیت آن مشارکت کنند. تمام کارمزدهای مورد استفاده در پلتفرم هیونز نیز با ارز دیجیتال Heart پرداخت خواهد شد. یکی از دیگر کاربردهای اصلی هیومنز استیک کردن است که برای مینت NFT، تایید اکانت، ساخت اپلیکیشن و افزودن ربات‌های هوش مصنوعی به استودیو هیومنز مورد نیاز است. علاوه براین، ارز دیجیتال هارت به عنوان مشوقی برای استیک کنندگان استفاده خواهد شد. کاربران در مقابل ایجاد اکانت توسعه‌دهنده هوش مصنوعی، احراز هویت اکانت، بارگذاری تکنولوژی و مشارکت در مدیریت پلتفرم با توکن HEART پاداش می‌گیرند. ارز دیجیتال heart یک ارز ضد تورمی با حداکثر عرضه ۷,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است.

خرید هیومنز ای آی

ارز دیجیتال هیومنز ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هیومنز ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هیومنز ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هیومنز ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هیومنز ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هیومنز ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هیومنز ای آی

فروش هیومنز ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هیومنز ای آی، مقدار هیومنز ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هیومنز ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هیومنز ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هیومنز ای آی

خرید و فروش هیومنز ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هیومنز ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هیومنز ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا هیومنز ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هیومنز ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هیومنز ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هیومنز ای آی

برای ذخیره هیومنز ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هیومنز ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هیومنز ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هیومنز ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هیومنز ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هیومنز ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هیومنز ای آی

قیمت هیومنز ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هیومنز ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هیومنز ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هیومنز ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هیومنز ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هیومنز ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هیومنز ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه هیومنز ای آی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه هیومنز ای آی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023