فروش و قیمت لحظه‌ای HubGame | خرید ارز دیجیتال هاب گیم

هاب گیم

HUB - HubGame
0.000019تتر
24.506%

قیمت خرید هاب گیم

قیمت فروش هاب گیم

0.99511تومان
0.98556تومان
(4,772)

حجم معاملات هاب گیم

170,116,248تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.86518تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.90654تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هاب گیم

HUB با نماد HUB یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید هاب گیم

ارز دیجیتال هاب گیم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هاب گیم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هاب گیم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هاب گیم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هاب گیم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هاب گیم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هاب گیم

فروش هاب گیم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هاب گیم، مقدار هاب گیم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هاب گیم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هاب گیم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هاب گیم

خرید و فروش هاب گیم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هاب گیم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هاب گیم به تتر، نیاز نیست که ابتدا هاب گیم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هاب گیم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هاب گیم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هاب گیم

برای ذخیره هاب گیم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هاب گیم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هاب گیم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هاب گیم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هاب گیم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هاب گیم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هاب گیم

قیمت هاب گیم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هاب گیم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هاب گیم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هاب گیم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هاب گیم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هاب گیم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هاب گیم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023