خرید و فروش آسان هات کراس HOTCROSS | قیمت ارز دیجیتال Hot Cross

هات کراس

HOTCROSS - Hot Cross
0.014333تتر
30.28%

قیمت هات کراس

920.1786تومان
(23,427)

حجم معاملات هات کراس

1,942,113,380تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,005.5تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
645.7236تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هات کراس

ارز دیجیتال هات کراس HOTCROSS توکن کاربردی یک مجموعه ابزار چند زنجیره‌ای و بین زنجیره‌ای است که به رشد پروژه‌های بلاک چین و جوامع کاربران آنها کمک می‌کند. کاربران کم‌کم تشخیص می‌دهند که هیچ زنجیره و بلاک چینی به تنهایی کافی نیست و توانایی جابجا شدن بین بلاک چین‌های مختلف یک نیاز بسیار حیاتی است. با این حال، برخی پروژه‌ها و کاربران خدمات لازم را دریافت نمی‌‌کنند و ممکن است از بقیه جامعه کریپتو جدا بیفتند. کراس چین این مشکل را شناسایی کرده و مصم است که ابزارهای چند زنجیره‌ای و بین زنجیره‌ای را به تیم‌ها و پروژ‌ه‌های فعال و دارای پتانسل ارائه کند و شکاف‌ها و جاهای خالی را پر کند. هدف HotCross در نهایت این است که به بهترین جعبه ابزار برای پروژه‌های مبتنی بر شبکه اتریوم (ETH) و پروژه‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) تبدیل شود. ارز دیجیتال hotcross رمز ارز کاربردی اکوسیستم هات کراس است. از این توکن می‌توان برای دسترسی به محصولات هات کراس مثل Cross Bridge، Cross Pool، Cross Connect و Cross Mint استفاده کرد. کاربرد دیگر ارز دیجیتال HotCross مشارکت در تصمیمات این پلتفرم است. به علاوه، از رمز ارز Hotcross برای پاداش دادن به کاربرانی که در اکوسیستم هات کراس مشارکت می‌کنند استفاده می‌شود.

خرید هات کراس

ارز دیجیتال هات کراس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هات کراس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هات کراس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هات کراس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هات کراس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هات کراس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هات کراس

فروش هات کراس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هات کراس، مقدار هات کراس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هات کراس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هات کراس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هات کراس

خرید و فروش هات کراس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هات کراس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هات کراس به تتر، نیاز نیست که ابتدا هات کراس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هات کراس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هات کراس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هات کراس

برای ذخیره هات کراس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هات کراس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هات کراس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هات کراس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هات کراس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هات کراس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هات کراس

قیمت هات کراس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هات کراس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هات کراس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هات کراس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هات کراس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هات کراس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هات کراس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023