خرید و فروش و نگهداری ارز دیجیتال Hosky Token | قیمت ارز دیجیتال HOSKY

هاسکی توکن

HOSKY - Hosky Token
0تتر
3.01%

قیمت هاسکی توکن

0.000596تومان
(29,200)

حجم معاملات هاسکی توکن

32,819,048تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000681تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000548تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هاسکی توکن

میم کوین‌ها از ابتدا برای شوخی به وجود آمده‌اند و همه آنها براساس یک میم که در شبکه‌های اجتماعی ترند شده ایجاد شده‌اند. با این حال بعضی از آنها رسالت اجتماعی بر عهده می‌گیرند و انجمن‌های غیرمتمرکز درست می‌کنند و برای خود هدفی تعیین می‌کنند تا در آینده به آن برسند. به همین دلیل کامونیتی خود را تشکیل می‌دهند و سعی می‌کنند با چسبیدن به افراد محبوب و اینفلوئنسرها در شبکه‌های اجتماعی خود را بالا بیاورند. اما توکن هاسکی اینطور نیست. میم کوین HOSKY به گفته سایت خودش یک شیت کوین است که صرفا بر اساس یک میم سگ هاسکی روی شبکه کاردانو ایجاد شده است. این میم کوین به گفته خودش هیچ ارزشی ندارد و یک میم با کیفیت پایین است. علاوه بر اینکه توکن خود را وارد بازار کرده است، یک کالکشن ان اف تی نیز ایجاد کرده که از تصاویر بی کیفیت تشکیل شده و هیچ ارزشی ندارند. میم کوین هاسکی مانند دیگر میم کوین‌ها دارای عرضه بسیار بالایی است و هیچ تیمی ساخت آن را برعهده نمی‌گیرد.

خرید هاسکی توکن

ارز دیجیتال هاسکی توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هاسکی توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هاسکی توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هاسکی توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هاسکی توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هاسکی توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هاسکی توکن

فروش هاسکی توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هاسکی توکن، مقدار هاسکی توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هاسکی توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هاسکی توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هاسکی توکن

خرید و فروش هاسکی توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هاسکی توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هاسکی توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا هاسکی توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هاسکی توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هاسکی توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هاسکی توکن

برای ذخیره هاسکی توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هاسکی توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هاسکی توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هاسکی توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هاسکی توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هاسکی توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هاسکی توکن

قیمت هاسکی توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هاسکی توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هاسکی توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هاسکی توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هاسکی توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هاسکی توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هاسکی توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023