قیمت روز هورایزن Horizen | فروش و خرید XEN | نگهداری رایگان و امن ارز دیجیتال XEN

هورایزن

XEN - Horizen
0.000001تتر
6.39%

قیمت هورایزن

0.036754تومان
(21,184)

حجم معاملات هورایزن

159,068,633,057تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.039579تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.033563تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هورایزن

XEN با نماد XEN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید هورایزن

ارز دیجیتال هورایزن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هورایزن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هورایزن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هورایزن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هورایزن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هورایزن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هورایزن

فروش هورایزن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هورایزن، مقدار هورایزن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هورایزن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هورایزن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هورایزن

خرید و فروش هورایزن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هورایزن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هورایزن به تتر، نیاز نیست که ابتدا هورایزن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هورایزن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هورایزن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هورایزن

برای ذخیره هورایزن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هورایزن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هورایزن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هورایزن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هورایزن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هورایزن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هورایزن

قیمت هورایزن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هورایزن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هورایزن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هورایزن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هورایزن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هورایزن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هورایزن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023